چگونه در ios ۱۵ تاریخ و زمان عکس ها را تنظیم کنیم

چگونه در ios ۱۵ تاریخ و زمان عکس ها را تنظیم کنیم

در ios 15 اپلیکیشن Photos یا عکس ها به روز رسانی ها و قابلیت های جدیدی را کسب نموده است که از آن جمله می توان به غنی تر شدن صفحه مربوط به اطلاعات و جزئیات عکس ها اشاره نمود. در این مورد برای هر عکس اطلاعات مشروحی را نشان می‌دهد که آن جمله این اطلاعات می‌توان به نوع دوربین، لنز، سرعت شاتر استفاده شده، اندازه فایل تصویر و اینکه تصویر از طریق چه اپلیکیشنی گرفته شده است.

از جمله خصوصیات دیگر مهمی که اضافه شده است این است که شما می توانید تاریخ و زمانی که عکس گرفته شده است را ویرایش کنید. مطابق با مراحل زیر شما می توانید در آخرین نسخه بتای توسعه‌دهندگان سیستم عامل iOS ۱۵ برای آیفون این عمل را انجام دهید. این نسخه‌ در ماه جولای نسخه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

  • اپلیکیشن Photos را باز کنید و بر روی یک عکس ضربه بزنید تا انتخاب شود
  • بر روی دکمه info ضربه بزنید یعنی آیکونی که با حرف  i مشخص شده است و در زیر هر تصویر قرار دارد
  • در نهایت بر روی گزینه Adjust ضربه بزنید که در کنار زمان و تاریخ قرار گرفته است.

همینطور در آخرین به روز رسانی نسخه بتای سیستم عامل ios 15 در بخش Photo Memories نیز تغییرات زیادی داده شده است که از آن جمله می توان به طراحی و شکل جدید،  قابلیت ترکیب و الحاق با سرویس خدماتی اپل موزیک، اینترفیس جدید با قابلیت اینتر اکتیو بیشتر، همین طور سیستم هوشمندی که می تواند انواع مختلف حیوانات خانگی را با توجه به عکس آنها مشخص کند که از آن جمله می توان به  قابلیت تشخیص سگ از گربه اشاره نمود.

اپل در کنفرانس WWDC خود که مختص آخرین خبرها و نرم افزارهای به روز شده خود برای توسعه دهندگان می باشد سیستم عامل iOS 15 را معرفی نمود که شامل قابلیتهای سفارش سازی بیشتر برای بخش های مختلف و همینطور برخی به روز رسانی ها در زمینه ی قابلیت های حفظ حریم شخصی می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *