چگونه نسخه بتای watchOS 7 را روی اپل واچ نصب کنید

چگونه نسخه بتای watchOS 7 را روی اپل واچ نصب کنید

قبل از آن که نسخه بتا watchOS 7 را نصب کنید لازم است بدانید این نسخه آزمایشی این سیستم عامل است و ممکن است برخی ویژگی های آن طوری که انتظار می رود کار نکند یا به باگ ها و اشتباهات نرم‌افزاری بر بخورید.

watchOS 7 با اپل واج های سری ۳، ۴ و ۵ سازگار می باشد. برای نصب نسخه  بتا watchOS 7 باید قبلا iOS 14 روی آیفون شما نصب شده باشد. 

 1. در صفحه مرور آیفون خود به وب سایت برنامه های بتای اپل بروید.
 2. از منوی سمت راست دکمه Sign In یا ثبت نام را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات کاربری اپل ای دی خود را وارد کنید.
 4. از میان گزینه های موجود watchOS را انتخاب کنید. و سپس با زدن دکمه Get Started وارد صفحه  ثبت نام نصب enroll your ‌Apple Watch‌ شوید. و گزینه Download Profile را انتخاب نمایید.  
 5. دستورالعملی که در صفحه ظاهر می شود را مطالعه نموده و سپس با زدن دکمه Allow  و سپس Install  دانلود و نصب برنامه را شروع کنید.
 6. در طول این روند ممکن است کد تایید به آیفون شما به صورت پیام فرستاده شود که باید آن را در محل مربوطه قرار داده تا روند نصب ادامه یابد. بعد از اتمام نصب دکمه Restart  در صفحه ظاهر می شود که باید آن را فشار دهید تا مرحله نصب به طور کامل اجرا شود.
 7. سپس اپلیکیشن Watch را در صفحه آیفون خود باز کنید و بعد از انتخاب General دکمه Software Update را انتخاب کنید.
 8. بعد از چند لحظه watchOS 7‌  برای دانلود در صفحه اپل واچ شما ظاهر می شود. در این مرحله باید اپل واچ را روی شارژر قرار داده و دکمه Download and Install را انتخاب کنید.
 9. بعد از چند لحظه اپل واچ شما restart  شده و با watchOS 7‌ سیستم بالا می آید.

لازم به ذکر است بدانید ویژگی فورس تاچ  در watchOS 7‌ به طور کامل برداشته شده و دیگر عمل نمی کند. بنابر این در ابتدا ممکن است استفاده از watchOS 7‌  تجربه جدیدی برای شما باشد و کمی طول خواهد کشید تا به آن عادت کنید.

2 نظر در مورد “چگونه نسخه بتای watchOS 7 را روی اپل واچ نصب کنید

 1. اشتراک ها: بررسی ویژگی ردیابی و سامان دهی خواب در iOS 14 و watchOS 7 | Texnoli

 2. اشتراک ها: ترفندهای جذاب اپل واچ در WatchOS 7 | آموزش استفاده از برنامه های اپل واچ | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *