چگونه ایرتگ را ریست کنیم

چگونه ایرتگ را ریست کنیم

شما مجبور خواهید بود ایرتگ خود را باز کرده و آن را ریست کنید، اگر از طرف مالک قبلی استفاده شده و او آنرا از وسیله قبلی خود را نامتصل نکرده باشد. در اینجا به روشی می پردازیم که شما می توانید با توجه به آن ایرتگ خود را ریست کنید. در این مورد محصول ایرتگ شما باید در محدوده اتصالی آیفون شما قرار گیرد.

چگونه ایرتگ خود را ریست کنید

  1. کاور پشتی نقره‌ای را محکم فشار داده و در حالی که انگشت خود را همچنان بر روی قسمت پشتی نگاه داشته و آن را فشار می دهید در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.
  2. کاور تا حد یک سوم دور کامل خود چرخانده تا از بقیه قسمت ها جدا شود.
  3. کاور را جدا کرده باتری را بردارید و کاور را کنار بگذارید
  4. دوباره باتری را جایگزین کرده فشار دهید تا صدای جیرینگ خاصی را بشنوید. به سرعت باتری را دوباره برداشته و لحظه ای صبر کنید و دوباره باتری را در جای خود گذاشته و دوباره فشار دهید که دوباره صدای مخصوص جرینگ را بشنوید
  5. باتری را دوباره برداشته عمل گذاشتن و برداشتن باطری و شنیدن صدا را برای ۵ بار متوالی انجام دهید
  6. بعد از بار پنجم باتری را در جای خود گذاشته و کاور را بر روی آن قرار دهید تا در محل خود قرار گیرد را دوباره فشار داده تا صدای جرینگ را بشنوید
  7. در نهایت کاور را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
  8. اگر تمام اینها به خوبی پیش رفت می توانید با اتصال ایرتگ به آیفون خود و مطمئن شدن از اینکه آیفون می تواند ایرتگ را تشخیص دهد از درستی روند مربوطه مطمئن شوید.

اگر هنوز آیفون را نمی شناسد باید این روند برداشتن باطری و گذاشتن آن را چندین بار دیگر تکرار کرده که ایرتگ از حالت اتصال به وسیله قبلی جدا شده و بتواند با آیفون شما ارتباط مجدد برقرار کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *