چگونه اندازه‌ی متن را در اپل واچ افزایش دهیم؟

چگونه اندازه‌ی متن را در اپل واچ افزایش دهیم؟

مدل‌های اپل واچ در اندازه‌های ۴۰ و ۴۴ میلی متری به کاربران ارائه شده است و هر مدلی را انتخاب کنید، دارای صفحه نمایش OLED شفاف و روشن هستند که برای نمایش متن با بیشترین وضوح طراحی شده اند.

با این حال، اگر چشمان شما نوشته‌های ریز را به خوبی نمی‌بیند یا مرتباً از خستگی چشم رنج می‌برید، افزایش نور پس زمینه خواندن متن را برای شما راحت‌تر نمی‌کند. خبر خوب این است که اپل واچ شامل یک ویژگی مفید است که به شما امکان می‌دهد اندازه متن را روی صفحه نمایش اپل واچ خود افزایش دهید.

جهت افزایش اندازه‌ی متن در اپل واچ:

  • (چرخ دنده‌ی دیجیتالی) Digital Crown را در Apple Watch خود فشار دهید و برنامه Settings را از لیست برنامه‌ها انتخاب کنید.
  • صفحه را اسکرول کنید و Display & Brightness را انتخاب کنید.

چگونه اندازه‌ی متن را در اپل واچ افزایش دهیم؟

  • Text Size را انتخاب کنید.
  • برای بزرگتر کردن متن، نوار لغزنده را به سمت راست حرکت دهید.

چگونه اندازه‌ی متن را در اپل واچ افزایش دهیم؟

  • اگر هنوز خواندن متن دشوار است، بر روی chevron در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا به منوی قبلی برگردید، در اینجا می‌توانید Bold Text را فعال کنید.

مانند بسیاری از ویژگی‌های Apple Watch، از طریق iPhone نیز می‌توانید گزینه‌ی Text Size را کنترل کنید. به سادگی برنامه Watch را راه اندازی کنید ، از زبانه My Watch در پایین صفحه ضربه بزنید ، سپس Display & Brightness را انتخاب کنید، در اینجا یک اسلایدر مشابه برای تنظیم اندازه متن ساعت خود پیدا خواهید کرد.

چگونه اندازه‌ی متن را در اپل واچ افزایش دهیم؟

اگر این ویژگی را مفید می دانید، فراموش نکنید که قابلیت های قابلیت دسترسی دیگری نیز در اپل واچ وجود دارد، مانند امکان بزرگنمایی صفحه ، بزرگتر کردن آیکون ها و… که می توانید از آنها اسفاده کنید.

منبع

همچنین توصیه می‌کنم مقاله‌ی جذاب چگونه کانتکت ها (تماس ها) را در روی آیفون یا مک حذف کنیم را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.