چگونه از هوم پاد برای پخش صدا در اپل apple tv ۴k جدید استفاده کنیم

چگونه از هوم پاد برای پخش صدا در اپل apple tv ۴k جدید استفاده کنیم

اپل تی وی ۴k جدید قادر است که تمام فرمت های شنیداری ارائه شده توسط یک جفت دستگاه هوم پاد را حمایت کند، بدون اینکه کاربران نیاز داشته باشند که آن را از طریق ست تاپ باکس اپل مشاهده کند.

در اینجا ما به بررسی این روش می پردازیم. در حالی که سفارش های apple tv ۴k جدید کم کم به دست مشتریان میرسد، نوشته های پشتیبانی جدید در مورد قابلیت ها و همینطور سازگاری های شنیداری این دستگاه جزئیات زیادی را مشخص نموده است. بر اساس این نوشته ها apple tv ۴k جدید قادرند که صدا را به هوم پاد بفرستند،  به همان صورتی  که در گذشته از طریق ست تاپ باکس اپل امکان پذیر بود. در این مورد می‌بایست اپل تی وی را به اسپیکر های هوشمند متصل نمود.

اما برای هوم پاد به apple tv ۴k فقط کافیست که گزینه های HDMI ARC و eARC را بر روی اپل تی وی نسل دوم فعال کنید تا بتواند هر گونه فرمت شنیداری با کیفیت بالا را از یک تی وی حمایت شده دریافت کند و آن را در نهایت بتواند از طریق هوم پاد و اسپیکر های آن پخش کند.

این همان مطلبی است که بخش پشتیبانی اپل به آن اشاره کرده است. لازم به ذکر است که این روش فقط با Apple TV 4K جدید کار می‌کند و به برخی از تجهیزات اضافی نیز نیاز دارد. به این صورت که ست تی وی باید HDMI ARC و eARC را ساپورت کند و همین طور گفته شده است که این روش فقط با هوم پاد کار می‌کند اما با هوم پادمینی چنین روشی قابل اجرا نیست.

اپل یادآور می شود که کاربران باید برای این منظور از دو هوم پاد استفاده نمایند و هر دوی آنها را برای ساخت کیفیت صدای استریو هماهنگ کنند و سپس در بخش تنظیمات Apple TV 4K هوم پاد را باید به‌ عنوان خروجی صوتی پیش فرض وسیله انتخاب کنند تا در نهایت بتوانند از طریق هوم پاد و اتصال آن با اپل تی وی های جدید به صدا های مورد نظر گوش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *