چگونه از مصرف بیش از حد باتری ایرپاد مکس در هنگام عدم استفاده جلوگیری کنیم

چگونه از مصرف بیش از حد باتری ایرپاد مکس در هنگام عدم استفاده جلوگیری کنیم

برخی از کاربران گزارش های داده اند که  ایرپاد مکس آنها به طور قابل توجهی در هنگامی که استفاده از دستگاه نمی شود مصرف بالای باتری داشته است و به دنبال راه‌ حل مناسبی برای آن بوده اند. ایرپاد مکس در دسامبر ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد و ظرف مدت کوتاهی تمامی آن  به فروش رفت.

هم اکنون یکی از مهم ترین شکایات و مشکلاتی که در ارتباط با کاربران در مورد این وسیله وجود دارد این است که ایرپاد مکس فاقد دکمه پاور بوده و در صورت احتیاج به رفتن به حالت اسلیپ مود و استندبای وجود آن ضروری است. چرا که عدم وجود دکمه پاورسبب مصرف باتری در هنگام عدم استفاده از وسیله خواهد شد و از زمانی که ایرپاد مکس به بازار ارائه شده برخی از کاربران گزارش داده اند که حتی در هنگامی که از آن استفاده نمی کنند مصرف باتری تا حد بسیار زیادی افزایش می یابد.

برخی از آنها گزارش می دهند حتی موقعی که ایرپاد مکس بر روی قاب شارژر اسمارت کیس می باشد نیز مصرف بالای باتری را نشان می دهد و برخی دیگر از گزارش ها نشان دهنده مصرف باتری در شب هنگام تا صبح بوده تا جایی که باتری در صبح تا حدود فقط یک درصد شارژ را نشان می دهد.

چگونه از مصرف باتری در هنگام عدم استفاده از ارتباط مکس جلوگیری کنیم

  1. دکمه تاج دیجیتالی و دکمه کنترل نویز noise control را هم زمان فشار داده و نگه دارید
  2. منتظر شوید تا نشان گر نور نارنجی رنگ که نشان دهنده ریستارت دستگاه می باشد را نمایان سازد.
  3. همچنان این دکمه ها را نگاه داشته تا وقتی که چراغ نشان گر به رنگ سفید در آید که نشان دهنده بازگشت به حالت کارخانه یا فکتوری ریست می باشد.

فکتوری ریست در مورد ایرپاد آن طور که به نظر می‌رسد مانند وسیله های موبایل یا دیگر وسیله ها باعث پاک شدن اطلاعات شما نمی شود بلکه  این عمل تنها پروفایل آیکلاد شما را پاک می کند و شما نیاز خواهید داشت که دوباره ایرپاد مکس را به آیفون خود  متصل کنید. علت مصرف باتری در هنگام عدم استفاده وسیله هنوز مشخص نیست. اما منبع خبری اپل تیپس AppleTips گزارش می دهد که اتصال به چندین وسیله و یا وسیله های غیر از اپل می تواند باعث این عمل باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *