چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم

چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم

آیفون ۱۲ ممکن است دارای عملکرد بسیار بالایی می باشد، اما ممکن است مواردی پیش بیاید که شما مجبور باشید آیفون خود را ریست نمایید.  این امکان وجود دارد که برخی کاربران آیفون هرگز نیاز به خاموش کردن یا ریست وسیله خود نداشته باشند ولی از طرف دیگر بسیاری از کاربران ممکن است در مواردی به آن نیاز پیدا کنند.

ممکن است یک اپلیکیشن به صورتی دچار هنگی شود که iOS نتواند  به کار خود ادامه دهد یا اینکه آیفون تمام قابلیت های تاچ خود را از دست بدهد و دکمه های اجرایی از کار بیفتند. در چنین موقعیت هایی بهترین راهکار ریست آیفون می باشد.

چنین کاری ممکن است به سرعت قابل اجرا نباشد به عنوان مثال اگر صفحه نمایش به تاچ واکنش نشان ندهد شما قادر نخواهید بود که عمل خاموش کردن آیفون را که در حالت معمولی توسط تماس صورت می گیرد را به انجام برسانید.  اما خبر خوب این است که حتی در چنین حالتی شما می‌توانید آیفون خود را ریست اجباری کنید. در این جا ما دو روش را برای  ریست آیفون به شما نشان خواهیم داد، اما توصیه می‌شود تا حد امکان از روش اول استفاده کنید.

این روش‌ها در مورد مدل هایی که با فیس آیدی قفل صفحه صفحه نمایش را باز می‌کنند  سازگاری دارد. مدل‌هایی نظیر آیفون ۶ تا آیفون های مدرن های جدیدی که امسال معرفی شده اند یعنی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو. این راه کارها همینطور در مورد مدل های آیپد که دارای فیس آیدی می باشند نیز قابل اجراست.

 چگونه آیفون خود را خاموش و دوباره روشن نمایید:

  • دکمه های افزایش صدا و دکمه های کناری را به طور همزمان فشار داده و برای چند ثانیه نگه دارید.
  • روی علامت پاور که روی صفحه ظاهر می‌شود را فشار دهید و آن را به سمت راست ببرید.
  •  برای اینکه آیفون را روشن نمایید دکمه افزایش صدا و دکمه کناری را همچنان نگاه داشته تا وقتی که لوگوی اپل ظاهر شود.

این روش باعث خاموش شدن آیفون و متعاقباً روشن شدن آن می شود.  بهتر است برای ریست آیفون خود در ابتدا از این روش استفاده نمایید.

چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم
خاموش و روشن کردن آیفون ۱۲

اما در حالتی که شما قادر نیستید از قابلیت تاچ در صفحه نمایش آیفون استفاده کنید بنابراین قادر نخواهید بود از روش اول استفاده نمایید. در این حالت است که به روش دوم باید آیفون خود را به صورت اجباری ریست کنیم.

چگونه آیفون ۱۲ با آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم :

  • دکمه افزایش صدا را به سرعت نگاه داشته و آن را رها کنید  و متعاقباً همین کار را با دکمه کاهش صدا انجام دهید.
  • دکمه کناری را فشار داده و آن را در همان حالت نگه دارید.
  •  به محض آن که لوگوی اپل ظاهر شد دکمه کناری را رها کنید.
چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم
ریست اجباری در آیفون ۱۲ پرو

منبع

3 نظر در مورد “چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم

  1. اشتراک ها: آزمایشات اولیه نشان می‌دهد که لایه سرامیکی آیفون ۱۲ به نحو چشمگیری در برابر فشار و ضربه مقاوم می باشد | Texnoli

  2. اشتراک ها: شارژرهای مگ سیف ممکن است روی گارد های چرمی اثرات حلقوی به جای بگذارند | Texnoli

  3. اشتراک ها: بررسی های اولیه نشان می دهد که باتری آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو در هنگام کار با ۵ جی دو ساعت زودتر به اتمام  می رسد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *