چطور در watch OS7 بدون فورث تاچ از اپل واچ استفاده کنیم

چطور در watch OS7 بدون فورث تاچ از اپل واچ استفاده کنیم

اپل در watchos7 کاملا ویژگی فورث تاچ را حذف کرد ویژگی که کار با وسیله را بسیار راحت کرده بود. اول آنها ۳ دی تاچ را در آیفون برداشتند و حالا ویژگی فورث تاچ نیز از اپل واچ حذف گردیده است. انگار کسی در اپل از این ای خوشش نمی آید که کار ها با فشار روی صفحه نمایش  راه بیافتد.

هر چه هست این ویژگی از دست رفته است و ممکن هم نیست که با بروز رسانی های جدید هم برگردد. در این جا می خواهیم راجع به روش های جایگزین فورث تاچ صحبت کنیم. در حال حاضر به جای فشار دادن صفحه نمایش باید صفحه را به چپ و راست بغلتانید.

چطور واچ فیس ها را بدون فورث تاچ ویرایش کنید.

  • روی اپل واچ لحظه ای فشار دهید و منتظر بمانید.
  • وقتی دکمه ویرایش ظاهر شد آن را فشار دهید.
  • و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.
  • دویاره صفحه نمایش را لمس کرده لحظه ای نگاه دارید .
  • وقتی دوباره دکمه ویرایش ظاهر شد فیس واچ های مختلف ظاهر می شوند یکی از آنها را انتخاب کنید.

این روند آهسته تر از فورث تاچ است و به شما اجازه می‌دهد که اندکی با وسیله ور بروید تا وارد شوید. در این حالت دکمه done یا اوکی برای پایان دادن به روند وجود ندارد. در این حالت بسته به اینکه کجای صفحه نمایش را لمس کرده اید تنظیمات به صورت متفاوتی ظاهر می شوند.

اگر بخواهید  از تنظیمات در اپل واچ استفاده کنید کار خیلی ساده تر است. اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنید اپل در بخش تنظیمات کار های زیادی صورت داده است و عملکرد های متفاوتی از طریق این بخش قابل اجراست. حالا وقتی از حالت کندوی عسل خوش تان نمی آید می توانید در این بخش آن را تغییر دهید و اپلیکیشن ها را به صورت لیست مشاهده کنید. همین طور با تغییر تنظیمات اپلیکیشن تقویم می توانید نوع کار بری آن را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *