پیکسل واچ ساخت گوگل در سال ۲۰۲۲ برای رقابت با اپل واچ به بازار می آید

پیکسل واچ ساخت گوگل در سال ۲۰۲۲ برای رقابت با اپل واچ به بازار می آید

بر اساس گزارش بیزینس اینسایدر گوگل قصد دارد اولین اسمارت واچ خود را در سال بعد به بازار عرضه کند و این عمل یک گام بیشتر برای شرکت گوگل در جهت ساختن سخت افزارهای جدید برای تطابق بیشتر با نرم‌افزارهای خود می باشد.

باید گفت که گوگل تا به حال فقط نرم افزار و سیستم عامل اسمارت واچ ها را تحت عنوان watchOS به وجود آورده است که سیستم عاملی است که در شراکت با سامسونگ و سایر برندهای اسمارت واچ آن را به توسعه داده است.  سال بعد به هر صورت گوگل قصد دارد که اولین اسمارت واچ خود را تحت نام رمزی rohan بر اساس گزارش اعلام شده به بازار عرضه کند. این واچ به احتمال زیاد دارای طراحی مدور و بدون فریم می باشد.

در اوایل آوریل جان پروسر نشت دهنده شناخته شده تصاویر رندر شده ای را از آن چه که ممکن است شبیه اسمارت واچ های ساخت گوگل باشد را به اشتراک گذاشت و قول داد که این وسیله تا ماه اکتبر آماده ارائه به بازار شود. اما چنین پیش بینی درست از آب در نیامد. بدون شک گوگل با ساخت پیکسل واچ قصد دارد که سخت‌افزار جدیدی را به لاین محصولات خود اضافه کند اما هنوز کاملاً از طرف گوگل نام دقیق این وسیله اعلام نشده است.

اما نامگذاری این وسیله تحت نام پیکسل واچ که شبیه اپل واچ می باشد به کاربران کمک خواهد کرد که بتوانند ویژگی های سلامتی و ورزشی فیتنس خود را با استفاده از این وسیله مورد اندازه گیری قرار دهند. اپل در سال ۲۰۱۵ اپل واچ را به بازار ارائه نمود و از آن موقع تا به حال این وسیله قابلیت ها و عملکردهای جدید زیادی را به خود پذیرفته است. پیکسل واچ به نظر نمی رسد که در ابتدا بخواهد از حسگرهای پیشرفته نظیر الکتروکاردیوگرام یا اندازه گیری اکسیژن خون استفاده کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.