پیش سفارش های آیمک ۲۴ اینچی، آیپد پرو و اپل تی‌وی ۴k آغاز شد

پیش سفارش های آیمک ۲۴ اینچی، آیپد پرو و اپل تی‌وی ۴k آغاز شد

خریداران از حالا می توانند پیش سفارش آیمک ۲۴، اینچی، آیپد پرو با پردازشگرهای ام ۱ و اپل تی‌وی ۴k جدید را از طریق سایت فروشگاهی اپل آغاز کنند. از آنجایی که در مراسم Spring Loaded اپل چندین محصول رونمایی شد, اپل در همان روز خبر از یک مراسم دیگر در ۲۱ می داد که بقیه محصولات جدید خود را در آن معرفی کند، ولی هنوز مشخص نیست که چه نوع محصولاتی در آن رویداد قرار است رونمایی شوند.

خریداران و مشتریان از حالا می توانند از طریق سایت آنلاین اپل برای پیش سفارش آیمک ۲۴ اینچی، آیپد پرو با چیپ های ام ۱ و اپل تی‌وی ۴K جدید اقدام نمایند. اگرچه پیش سفارش از قبل برای برخی از فروشندگان عمده اپل آغاز شده بود. بر اساس اعلام قبلی تاریخی این محصولات به دست مشتریان برسد از ۲۱ می آغاز می شود، اما به تدریج این تاریخ کوتاه تر خواهد شد.

اپل هم چنین آیفون ۱۲ بنفش و محصول ردیابی ایرتگ را برای پیش سفارش از ۲۳ آوریل آغاز کرده بود و بنا به برخی گزارشات در تاریخ ۳۰ آوریل مشتریان شروع به دریافت محموله‌های خود نمودند. حتی برخی از مشتریان خوش شانس نیز چند زودتر این محصولات را در خانه‌های خود دریافت کردند.

البته لازم به ذکر است که بر اساس تقاضای بالای این محصول ها تاریخ ها برای ارسال تغییر خواهد کرد و مشتریانی که از همین حالا اقدام نمایند در نیمه دوم می آنها را دریافت خواهند نمود. مشخص نیست که چه تعداد از هر وسیله در سایت فروشگاهی وجود دارد، اما در حال حاضر به نظر می رسد که هر یک از این محصولات به صورت محدود به فروش برسند.

مشتریان با مراجعه به بخش فروشگاهی سایت اپل می توانند جزئیات بیشتری را نسبت به قیمت و زمان ارسال محموله های کالاهای خود دریافت کنند و بر اساس زمان و بسته به میزان تقاضاها این تاریخ دستخوش تغییراتی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *