پیش سفارش مدل های اپل واچ های سری ۷ آغاز شد

پیش سفارش مدل های اپل واچ های سری ۷ آغاز شد

اپل از امروز پیش سفارش اپل واچ های سری ۷ را از طریق صفحه فروشگاهی آنلاین خود آغاز نمود و همینطور از طریق اپلیکیشن اپل استور نیز پیش سفارش امکان پذیر است.  این سفارش ها از حالا به بعد برای بیش از ۵۰ کشور در دسترس خواهد بود.

اپل واچ های سری ۷ متحمل تغییرات طراحی چندان قابل توجهی نسبت به سری قبلی خود آنگونه که انتظارش می‌رفت نشدند.  اما مدل های جدید از نمایشگرهای بزرگتر با کناره های باریک تر و اندازه های جدید ۴۱ و ۴۵ میلیمتری برخوردار شدند. همینطور روند شارژ ۳۳% به کمک به بهبود رسانی انجام شده سریع تر شده است و اپل برای این مدل های جدید از کریستال های مقاوم تر در برابر خراشیدگی استفاده نموده است.

همینطور اپل واچ های سری ۷ اولین مدل هایی هستند که دارای ضریب مقاومتی IP6X در برابر گرد و خاک و ضریب مقاومتی WR50  در برابر آب می باشند. اپل واچ های سری ۷ در گزینه های مختلف آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم در دسترس می باشند که قیمت آنها از ۳۹۹ دلار شروع می شود. اپل همچنین ادیشن های نایک و هرمس برای اپل واچ های جدید را ارائه می دهد.

اپل واچ های سری ۷ به طور همزمان با مدل های آیفون ۱۳ برای فروش آماده نشده اند و علت آن وجود برخی مشکلات تولید بود که باعث تاخیراتی در زمینه آماده سازی مدل نهایی شده بود. درست به همین دلیل مشتریان باید توجه داشته باشند که هر چه زودتر برای پیش سفارش این مدل ها اقدام کنند محصولات خود را زودتر و بدون تاخیر طولانی تر دریافت خواهند کرد. مشتریانی که یکی از مدل های اپل واچ جدید را  از امروز سفارش بدهند می‌توانند انتظار دریافت وسیله خود را در روز جمعه ۱۵ اکتبر که اولین روز  رسمی زمان فروش اپل واچ های سری ۷ می باشد را داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.