پیش بینی رونمایی اریرتگز ها در مراسم اپل سیلیکون ماه نوامبر

پیش بینی رونمایی اریرتگز ها در مراسم اپل سیلیکون ماه نوامبر

مدت زیادی است در مورد رونمایی ایرتگزها شایعات زیادی منتشر شده است. یکی از نشت دهنده های شناخته شده امروز اعلام نمود که این وسیله های ردیابی در ماه نوامبر همراه با مراسم اپل سیلیکون رونمایی خواهند شد و قبل از پایان سال برای خرید مشتریان آماده خواهند بود.

شایعات پیرامون وسیله ردیابی جدید اپل به نام ایرتگز همچنان شنیده می شود و این در حالی است که ما به مراسم پاییزه اپل نزدیک می شویم. شایعات قبلی بیشتر حاکی از رونمایی این محصول در پاییز سال ۲۰۲۰ می باشد. اما شایعات ضد و نقیضی نیز وجود دارد که احتمال رونمایی این محصول در بهار سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی کرده است.

جان پروسر در مرکز این گزارش های ضد و نقیض قرار دارد. براساس گفته های او رونمایی این وسیله های ردیابی در حال حاضر چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. او در این مورد بیان می‌دارد ایرتگزها قرار بود بسیار زودتر و از همین امسال رونمایی می شد، اما داشتن یک وسیله ردیابی در شرایط پندمیک آنچنان منطقی به نظر نمی رسد. در تاریخ ۹ اکتبر او حتی این ادعا را کرد که آنها تا ۲۰۲۱ رونمایی نخواهد شد.

چند روز بعد، او تاریخ را به مارس ۲۰۲۱ را تغییر داد و بیان نمود که با توجه به تاخیر در رونمایی ایرپاد استودیو در حال حاضر اپل تصمیم گرفته است که اریرتگزها را به زودی رونمایی کند. بر اساس گفته های او این وسایل ردیابی انتظار می رود  iOS 14.3  را که قرار است در ماه نوامبر منتشر شود حمایت نمایند. در ۲۰ اکتبر  نشت دهنده دیگری اعلام کرد که  اریرتگزها در چند سایز مختلف ارائه خواهند شد.

این در حالی است که جان پروسر نیز صحت این امر را تایید نموده است. امروز نیز پروسر تایید نمود که مرحله آزمایشی عملکرد نهایی این وسیله های ردیابی در ششم نوامبر تکمیل خواهد شد. انتظار می رود اپل در حوالی ۹ نوامبر مراسمی را برگزار کند که برای رونمایی اولین مک های مجهز به چیپ های اپل سیلیکون در نظر گرفته شده است و احتمالاً اریرتگزها نیزدراین مراسم رونمایی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *