پیش‌بینی می‌شود ایرپاد ۳ به همراه آیفون ۱۳ رونمایی شود

پیش‌بینی می‌شود ایرپاد ۳ به همراه آیفون ۱۳ رونمایی شود

گزارشات بیشتری از منابع متصل به چرخه تامین کننده های اپل ادعا می کنند که تولید ایرپاد ۳ و قطعات مربوط به آن در حال وارد شدن به مرحله راه اندازی خود می باشد و احتمال بسیاری وجود دارد که این وسیله به همراه آیفون ۱۳ در مراسم پاییزه اپل رونمایی شود.

بر اساس این گزارش جدید ارسال مدارهای الکترونیکی قابل انعطاف های مربوط به بخش آی پی در ایرپادها در تیراژ پایین آغاز شده است و به نظر با نزدیک شدن به کوارتر چهارم ۲۰۲۱ شاهد افزایش آن باشیم. این منابع که توسط منبع خبری دیجیتال تایید شده اند ادعا دارند که ایرپاد های جدید شانس زیادی برای رونمایی همزمان در نیمه دوم امسال به همراه آیفون های جدید دارند.

احتمال می‌رود همزمان با نزدیک شدن به زمان رونمایی سفارشات اپل برای این قطعات نیز افزایش یابد. این در حالی است که اپل دیگر  به همراه آیفون های خود در جعبه هدفون های رایگان ارائه نمی‌کند. گزارش روز جمعه هم چنین ادعا می‌کند که قطعات اپل واچ در مرحله دچار برخی تأخیر شده‌اند و احتمال می‌رود که رونمایی اپل واچ های نسل بعدی به پاییز امسال موکول شود.

منبع دیجی تایمز منبع خبری است که دارای سابقه نسبتاً دقیقی بر روی اطلاعات حاصل از چرخه تامین کننده های اپل می باشد. دیگر منبع تامین کننده اپل نیز در روز چهارشنبه گزارش دادند که ایرپاد ۳ در ماه آگوست وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد. شایعات در مورد ایرپاد ۳ اپل از تابستان ۲۰۲۰ هنوز در جریان می باشد. اولین شایعات از تحلیل‌های مینگ چیکو حاصل شد که پیش‌بینی نمود اپل در اوایل ۲۰۲۱ های جدید را معرفی خواهد کرد. اما بعداً در ماه مارس گفته‌های خود را تصحیح نمود و بیان داشت که به دلیل تاخیر های حاصل از پندمی تولید این وسیله با تأخیر انجام خواهد شد.

نشت دهنده های دیگری نیز همگی اوایل ۲۰۲۱ را برای رونمایی ایرپاد های نسل بعدی در نظر گرفته بودند که هیچکدام از آنها به واقعیت نپیوست. اما به نظر می‌رسد که پاییز امسال زمان بسیار مناسبی برای رونمایی ایرپاد های جدید باشد چرا که همزمان با آیفون های جدید تقاضای بسیار زیادی برای این محصول وجود خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.