پک باتری ماگسیف اولین محصول اپل است که می‌تواند از قابلیت شارژ معکوس آیفون استفاده کند

پک باتری ماگسیف اولین محصول اپل است که می‌تواند از قابلیت شارژ معکوس آیفون استفاده کند

پک باتری ماگسیف جدید اپل به نظر می رسد که می تواند از قابلیت شارژ معکوس از آیفون استفاده کند و این امر اجازه می دهد که هر دو وسیله بتوانند اگر آیفون به منبع تغذیه و برق متصل باشد در یک زمان شارژ شوند.

پک باتری ماگسیف ۹۹ دلاری امروز معرفی شد. این پک می تواند یک وسیله آیفون را از طریق تکنولوژی ماگسیف که به یک آداپتور ۲۰ واتی یا بالاتر متصل است شارژ کند. اینکوسیله می تواند آیفون را با توان ۱۵ وات شارژ کند.

به نظر می رسد که یک آیفون نیز می‌تواند پک باتری را از طریق همان اتصال ماگسیف شارژ کند. این مطلب اخیراً در سایت پشتیبانی اپل منتشر شده است. در این نوشته آمده است که شما می توانید اگر پک باتری شما به آیفون متصل باشد هر دوی آنها را شارژ کنید و سپس آیفون خود را به برق متصل کنید. این امر برای آن است که بخواهید آیفون  را به وسیله دیگری در هنگام شارژ متصل کنید. مثلا وقتی که می خواهید از قابلیت CarPlay استفاده کنید یا تصاویر موجود در آیفون را به یک مک منتقل کنید این کارآیی سودمند است.

اپل همچنین اشاره می کند که برای آنکه هر کدام از وسیله های آیفون یا پک باتری ماگسیف بتواند عملیات شارژ را آغاز کند باید به  اندازه ۸۰ درصد ظرفیت باتری شارژ شده باشد. این را شاید بتوان اولین نمونه از استفاده شارژ معکوس برای مدل های آیفون ۱۲ در نظر گرفت. در این مورد کمیته اف سی سی که دستورالعمل کامل وسیله را در اختیار دارد اشاره می‌کند که آیفون های ۲۰۲۰ این پتانسیل را دارند که بتوانند لوازم جانبی را نیز شارژ کنند و این امر اولین موردی باشد که به طور واقعی می توان شارژ معکوس را در ارتباط با مدل های آیفون ۱۲ مشاهده نمود.

پک باتری ماگسیف در حال حاضر برای سفارش در سایت اپل موجود است و شما می توانید پس از سفارش بعد از دو یا سه هفته آن را دریافت کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.