پلتفرم اپل آرکید گیم های جدید دیزنی و Nickelodeon را اضافه نمود

پلتفرم اپل آرکید گیم های جدید دیزنی و Nickelodeon   را اضافه نمود

پلتفرم اپل آرکید توانست در ماه آگوست  مرز ۲۰۰ گیم را از سر بگذراند و عناوین جدید گیم هر هفته به این مجموعه اضافه می شود. آخرین گیم هایی که به این مجموعه اضافه شده است را می‌توان به بازی Disney Melee Mania اشاره نمود که در جمعه این هفته آغاز به فعالیت کرد. بازی Disney Melee Mania یک بازی جنگی میدانی باشد که بازیکنان در ۵ دقیقه وقت دارند که از مکان های بیشتری محافظت کنند. علاوه علاوه بر این چندین کاراکتر شرکت پیکسار و دیزنی نیز وجود دارد که کاربران می‌توانند آنها را استفاده کنند. شخصیت‌هایی مانند السا، میکی موس، بازلایتر و غیره از آن جمله اند.

این بازی در روی وسایل آیفون آیپد مک و اپل تی وی قابل دسترس می باشد بازی دیگری که به زودی به پلتفرم اپلیکیشن اضافه می‌شود Nickelodeon Extreme Tennis نام دارد که دارای کاراکترهای محبوب Nickelodeon شامل اسپانج باب ، اسکور نتز آنجلیکا و غیره است. بازی Nickelodeon Extreme Tennis نیز پس از آنکه شروع به فعالیت کرد بر روی وسیله های آیفون آیپد مک و اپل تی‌وی قابل بازی و دسترسی می باشد.

هنوز هیچ گونه تاریخ دقیقی برای زمان انتشار این بازی به پلتفرم اپل آرکید وجود ندارد، اما کلیه ثبت نام کنندگان این پلتفرم می توانند برای آن که در برای آن که نسبت به بازی‌های آینده مورد اطلاع قرارگیرند ثبت نام کرده و در موقع انتشار این گیم به صورت خودکار این پلتفرم به آنها خبر می دهد.  پلتفرم اپل آرکید یک سرویس گیمینگ بر اساس حق ثبت نامی باشد که از طریق اپل استور قابل دسترسی است.

این پلتفرم دارای قیمت هایی است که قیمتهای پایه آن از ۴.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹.۹۹  دلار در سال شروع می شود. این سرویس برای ثبت‌نام کنندگان در وسیله های مختلف مانند آیفون آیپد مک و اپل تی وی قابل دسترسی است. تمام بازی ها در روی اپل آرکید عاری از هرگونه تبلیغات می باشند و همین طور در هنگام بازی در آنها احتیاج به هیچ گونه خرید های اضافی وجود ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.