پرونده اپیک گیمز بر علیه اپل در استرالیا ممکن است مختومه باشد

پرونده اپیک گیمز بر علیه اپل در استرالیا ممکن است مختومه باشد

اپل و اپیک گیمز در ایالات متحده درگیر پرونده شکایت عمومی بسیار گسترده هستند. اما شرکت اپیک گیمز همچنین اپل را در کشورهای دیگر نیز مورد شکایت قرارداد. کشورهایی نظیر استرالیا نیز از آن جمله اند که این شرکت برای آن که  بتواند به خواسته‌های خود جامعه جهانی تری بپوشاند این عمل را وسعت بخشید.

اما ظاهراً اوضاع آن طور که اپیک گیمزاپیک گیمز می‌خواهد به پیش نرفته است. به صورتی که دادگاه ها در خارج از ایالات متحده مانند استرالیا رای صادر کردند که این شرکت‌ها باید نبرد خود فقط را در ایالات متحده انجام دهند. بر اساس گزارش منابع خبری گیزمو استرالیا پرونده استرالیایی اپیک گیمز هنوز برای سه ماه است که در جریان است ولی پیشروی چندانی نکرده است.

شرکت اپیک گیمز هم‌چنین شکایتی را در کالیفرنیا در ارتباط با سرپیچی اپل از حقوق کاربران استرالیایی به راه انداخت. اما دادگاه استرالیایی از اپیک درخواست نمود که پرونده استرالیایی اش را به ایالات متحده ارجاع دهد.  قاضی گنزالس قرار است که پرونده های مربوط به خارج از آمریکا را نیز در خود آمریکا بررسی کند. این بدان معنی است که می بایست این پرونده‌ها را به طور جداگانه تحت قوانین آمریکا و استرالیا در یک زمان بررسی و رای را صادر کند.

اپیک گیمز سه ماه وقت دارد تا شکایت استرالیایی خود را در کالیفرنیا ارجاع دهد و اگر چنین اتفاقی نیفتاد پرونده استرالیایی به طور کامل مختومه خواهد شد. تنها راهی که امکان دارد که این پرونده ها دوباره به استرالیا برگردد این است که قاضی گونزالس نتواند تصمیم بگیرد که آیا اپل مطابق با قوانین جاری استرالیا اپل سرپیچی و تخلف هایی را مرتکب شده است.

اپیک می تواند دوباره پرونده را به جریان بیندازد اما در سریع‌ترین حالت خود نمی تواند قبل از نوامبر به جریان بیفتد. صرفنظر از تصمیم اپیک در دادگاه استرالیایی این شرکت همچنین نزاع قانونی خود  را در آمریکا بر علیه اپل در جریان دارد که قرار است در سوم می این دو شرکت در دادگاه حضور به به هم رسانند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *