پروسر: ایرپاد استودیو از ۳۵۰ دلار شروع خواهد شد اما در مراسم هفته بعد اپل معرفی نخواهد شد

پروسر: ایرپاد استودیو از ۳۵۰ دلار شروع خواهد شد اما در مراسم هفته بعد اپل معرفی نخواهد شد

 در ادامه گزارش مک رامورز حاصل از نشت دهنده چینی کانگ، جان پروسر نشت دهنده شناخته شده اپل ادعا می کند که هدفون پیشرفته اپل تحت عنوان ایرپاد استودیو در مراسم هفته آینده آیفون ۱۲ معرفی نخواهد شد. بر اساس نوشته های این نشت دهنده سه منبع معتبر تایید نموده اند که اپل ایر پاد استودیو در مراسم هفته بعد نخواهد بود.

همچنین پروسر پیش تر گفته بود که اپل ایر پاد استودیو تا اکتبر ۲۰۲۰ آماده تولید انبوه نخواهد بود. پروسر عقیده دارد که ایر پاد استودیو در طی مراسم خبری در انتهای همین ماه به بازار معرفی خواهد شد. گفتن این نکته لازم است که اپل در انتهای ماه سپتامبر فروش محصولات مشابه برند های رقیب را متوقف نمود.

علاوه بر این پروسر ادعا می‌کند که  نوع لوکس ایر پاد استودیو تا ۵۹۹ دلار قیمت گذاری خواهد شد. اما نسخه ارزان تر این محصول با مواد استاندارد در حد ۳۵۰ دلار قیمت خواهد داشت. این قیمت گذاری مشابه قیمت های هدفون بیتس استودیو می باشد.

در توئیت دیگری پروسر می گوید که بر اساس منابع مرتبط که معرفی و رونمایی ایرتگز  به مارس ۲۰۲۱ موکول شده است. ایرتگز ها به محصولات ردیابی اشیای شخصی کاربر اطلاق می شود که از طریق بلوتوث کار می کنند.

این محصول مانند برچسب به اشیا مانند کیف یا کلید کاربر متصل شده و این اجازه را می دهند که کاربر بتواند آنها را از طریق اپلیکیشن findmy ردیابی کنند. بدین طریق در هنگام گم شدن اشیای شخصی مهم کاربر، از طریق ردیابی آنها  بوسیله ایرتگز ها پیدا کردن آن ها امکان پذیر است.

بدین صورت که با نزدیک شدن به موقعیت شئ گم شده صدای هشدار دهنده بلند تر میشود و از این طریق کاربر به آسانی می تواند موقعیت وسیله خود را متوجه شود. پروسر عقیده دارد اطلاعات حاصل از نشت دهنده چینی کانگ مبنی بر معرفی هوم پاد مینی در مراسم هفته بعد اپل درست است. 

3 نظر در مورد “پروسر: ایرپاد استودیو از ۳۵۰ دلار شروع خواهد شد اما در مراسم هفته بعد اپل معرفی نخواهد شد

  1. اشتراک ها: تولید ایرپاد استودیو با تاخیر مواجه شد ولی ایرتگز ها انتظار می رود تا نوامبر رونمایی شوند | Texnoli

  2. اشتراک ها: پیش بینی رونمایی اریرتگز ها در مراسم اپل سیلیکون ماه نوامبر | Texnoli

  3. اشتراک ها: اپل برای کریسمس احتمالا می‌خواهد علاقه‌مندان خود را سورپرایز کند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.