تصاویری از پروتوتایپ اپل واچ با قاب سیلیکونی مشابه با آیپاد نانو در سطح وب منتشر شد

تصاویری از پروتوتایپ اپل واچ با قاب سیلیکونی مشابه با آیپاد نانو در سطح وب منتشر شد

 تصاویری که گمان می رود مربوط به پروتوتایپ اپل واچ باشد و در قاب  خود قرار گرفته منتشر شد. این تصویر پروتوتایپی از اپل واچ با جنس استیل را نشان می دهد که در قاب سیلیکونی قرار گرفته است. اپل عموما پروتوتایپ های محصول های خود را در قاب های ضخیم و مقاوم برای مقصد تست ارسال می کند و این قاب ها طوری محصول را می پوشاند که طراحی محصول مشخص نشود.

نکته جالب در تصویر این است که قاب محافظتی مشابهت زیادی با آیپاد نانو نسل سوم دارد. در گذشته سابقه داشته است که همزمان با نزدیک شدن رونمایی اپل واچ های جدید برخی کاربران آیپاد نانو نسل ۶ را در به عنوان اپل واچ های جدید در قابهای اپل واچ جای می دادند و حالا جالب است که اپل نیز اپل واچ های خود را در قاب آیپاد نانو برای نا مشخص کردن طراحی محصول قرار می دهد.

این پروتوتایپ انتظار می رود برای مقاصد تست های داخلی قبل از انتشار محصول نهایی اپل واج باشد. این وسیله در درون جعبه ای مقوایی قرار گرفته که روی آن  نوشته ای وجود دارد که در مورد استفاده وسیله بجز مقاصد تست، به کاربر هشدار می دهد. درسال های پیش نیز تصاویری که مربوط به پروتوتایپ اوریجینال اپل واچ بود در سطح وب منتشر می شد و این پروتوتایپ اغلب تفاوت های اندکی با محصول نهایی نشان می دادند. بهر حال جزییات بیشتری از محصولات  پروتوتایپ نمی توان بیرون کشید زیرا که آنها عموما یک شکل بسیار کلی از محصول را نشان دهند که اغلب حتی بطور دقیق با محصول نهایی نیز کاملا یکسان نیستند.

همین طور هیچ گونه مشخصات فنی در مورد این محصولات پروتوتایپ منتشر نمی شود. اما نحوه ای که اپل  قبل از رونمایی محصول نهایی خود و آماده شدن برای بازار عمل می کند جالب است. همین طور این گونه پروتوتایپ ها علاقمندان زیادی در میان کلکسیونر ها دارد و در مزایده ها در قیمت های بالا بفروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *