پاور آداپتور ۶۷ واتی اپل قادر نیست مک بوک پرو های ۱۴ اینچی را با تکنولوژی شارژ سریع تغذیه کند

پاور آداپتور ۶۷ واتی اپل قادر نیست مک بوک پرو های ۱۴ اینچی را با تکنولوژی شارژ سریع تغذیه کند

پس از آنکه اپل مک بوک پرو ۱۵ اینچی جدید را رونمایی نمود، هنوز جزئیات بسیار زیادی در ارتباط با وسائل سازگار با  مک بوک پرو های جدید ارائه نشده است. ولی امروز اپل جزئیات جدیدی را در ارتباط با تکنولوژی شارژ سریع برای این وسایل به اشتراک گذاشت. در وبسایت اپل آمده است که پاور آداپتور ۶۷ واتی که در مک بوک پرو های ۱۴ اینچی قدیمی‌تر در جعبه ارائه می‌شد قادر نیست که مک بوک پرو های ۱۴ اینچی جدید را با تکنولوژی شارژ سریع تغذیه کند.

  تکنولوژی شارژ سریع این وسیله می تواند در ظرف ۳۰ دقیقه ۵۰ درصد باتری را پر کند. اپل می گوید که مشتریان باید پاور آداپتور ۹۶ واتی USB-C را با قیمت اضافی ۲۰ دلار تهیه کنند. اپل آداپتور ۹۶ واتی را با هر یک از پیکربندی پیشرفته مک های جدید مک بوک پرو های ۱۴ اینچی با چیپ M1 Pro و M1 Max ارائه می دهد. بنابراین مشتریانی که پیکربندی های پیشرفته تری از این وسایل را انتخاب می کنند لازم نیست نگران تهیه آداپتورهای شارژ سریع برای این وسایل باشند.

همین طور کسانی که مک بوک پرو های ۱۶ اینچی جدید را تهیه می‌کنند نیز لازم نیست هیچ گونه هزینه اضافی را برای این استفاده از شارژر سریع تهیه کنند چرا که تمام مک بوک پرو ۱۶ اینچی در جعبه دارای پاور آداپتور ۱۴۰ واتی USB-C می باشد که قادر است این وسایل را با تکنولوژی شارژ سریع تغذیه کند. مک بوک پرو های جدید ۱۶ و ۱۴ اینچی از چیپ های به روز رسانی شده ساخت اپل به نام‌های M1 Pro و M1 Max و همین طور صفحه نمایشگر های مینی ال ای دی و طول عمر باطری تا ۱۰ ساعت برخوردار می باشند. علاوه بر این در این وسایل پورت HDMI و اسلات اس دی کارت دوباره بازگشته است و همینطور پاور شارژ ماگسیف اضافه شده است. مشتریان قادرند از حالا به بعد این مک‌ بوک پرو های جدید را سفارش دهند و تاریخ آغاز فروش این وسایل در فروشگاه های  اپل از ۲۶ اکتبر می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.