ویژگی های جدید اپلیکیشن آب و هوا در ios 15

ویژگی های جدید اپلیکیشن آب و هوا در ios 15

اپلیکیشن آب و هوا در سیستم عامل ios 15 از طراحی جدید و تغییرات عمده‌ای بهره مند شده است که آن را به عنوان یک منبع برای بررسی و آب و هوا به صورت روزانه مورد استفاده قرار داد.

طراحی

طراحی اپلیکیشن آب وهوا در ios15  از تغییرات عمده طراحی برخوردار شد و در حال حاضر کلیه اطلاعاتی را که کاربر می خواهد با یک نگاه از صفحه به دست بیاورد بسیار آسان تر شده است و از طریق جدا کردن اطلاعات و بخش بندی آنها در قسمت های مختلف و استفاده از گرافیک های بهتر تجربه دلپذیر را برای کاربر به وجود می آورد.

ویژگی های جدید اپلیکیشن آب و هوا در ios 15

  در این حالت شما می‌توانید که تغییرات آب و هوایی را بر اساس پریود های زمانی مختلف به صورت ساعتی روزانه و یا ۱۰ روزه مرور کنید.  تغییرات آب و هوا در آینده و آنچه که انتظار دارید با خبر شوید با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه اپلیکیشن آب و هوا می توانید که از ماژول های آب و هوای جدید دیدن کنید که دارای داده های گرافیکی آب و هوا با تغییرات طراحی زیادی همراه شده‌اند.

همینطور ماژولی برای نشان دادن کیفیت هوا،  دما، ایندکس UV، غروب و طلوع، داده های مربوط به سرعت باد میزان، بارندگی، رطوبت، میزان وضوح آب و هوا و همینطور فشار هوا را می توان در آن مشاهده کرد. برای هر کدام از این ماژول ها اپل از گرافیک ها و اطلاعات طبقه بندی شده متفاوتی نسبت به نسخه قبلی استفاده کرده که از جزئیات بیشتری برخوردار است. برای مثال اپل برای نشان دادن جهت باد از گرافیک های جدیدی استفاده کرده و در همین طور داده های متنوعی نظیر میزان ایندکس ماورای بنفش در طول روز  و همین طور داده های متنوع دیگری که برای کار بر هر کدام دسته بندی شده اند.

نقشه های آب و هوا

در سیستم عامل ios 15 نقشه های تمام صفحه آب و هوا اضافه شده‌اند که می‌تواند یک دورنمایی از داده های مربوط به میزان بارندگی کیفیت هوا را بر روی نقشه نشان دهد. شما می توانید با ضربه زدن بر روی نقشه پیش فرض از اطلاعات اضافی مربوط به آن و تغییراتی که قرار است در هرکدام از فاکتورهای آب و هوایی داده شود با خبر شوید.

ویژگی های جدید اپلیکیشن آب و هوا در ios 15

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.