وسیله های آندرویدی به زودی ممکن است واکنش های iMessage را به صورت اموجی نشان دهند

وسیله های آندرویدی به زودی ممکن است واکنش های iMessage را به صورت اموجی نشان دهند

اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل در وسیله های اندروید ممکن است به زودی واکنش های کاربران را در iMessage به صورت کاراکترهای اموجی به جای متن نشان دهد. این مطلبی است که منبع خبری ۹to5Google به آن اشاره کرده است.

در این اپلیکیشن پیام رسان در محیط های ios و وسیله های مک کاربران می توانند واکنش های خود را به صورت اموجی مانند یک قلب، خنده، علامت سوال و علامت تعجب در اپلیکیشن iMessage نشان دهند. این واکنش ها همین طور می تواند در بخش پیام ها به صورت یک حباب سبز برای کاربران اندروید نیز نشان داده شود. اما اندروید در حال حاضر این واکنش ها را به صورت متن های عجیب و غریبی در وسیله های اندروید نشان می دهد. به عنوان مثال اگر شما در یک وسیله آیفون از ایموجی‌ قلب استفاده کنید کاربر دیگر در آیفون آن را به صورت قلب کوچک در بخش پیام ها می بیند، اما در وسیله های آندرویدی این اموجی به صورت یک متن غیر تصویری برای کاربر دیگر در وسیله اندرویدی او نشان داده می شود.

این وضعیت در  مورد سایر واکنش های موجود در اپلیکیشن iMessage نیز صدق می‌کند اما بر اساس گزارش این منبع خبری انتظار می‌رود به زودی  تغییراتی در به‌روزرسانی‌های آینده انجام شود تا این واکنش های موجود در اپلیکیشن iMessage نیز در وسایل آندرویدی بصورت اموجی ظاهر شوند. البته گوگل هنوز به طور رسمی چنین قصدی را آشکار نکرده اما از آنجا که منبع خبری ۹to5Google آن را گزارش داده است ممکن است به زودی نسبت به این تغییر اقدام نماید.

دلیل این امر آن است که  اپ پیام رسان iMessage  از دسته های متفاوتی از اموجی ها نسبت به آن‌ چه که در سیستم پیام رسان گوگل وجود دارد تشکیل شده است که بدلیل تفاوت در نقشه کد گذاری این دو سیستم می باشد.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.