وب سایت اپل با نزدیک شدن به زمان کنفرانس ۱۵ سپتامبر به حالت غیر فعال در آمد

وب سایت اپل با نزدیک شدن به زمان کنفرانس ۱۵ سپتامبر به حالت غیر فعال در آمد

اپل در آستانه معرفی محصولات جدید خود فروشگاه آنلاین اپل استور خود را به حالت غیر فعال در آورد. در ساعت  ۷ به وقت شرقی اپل قسمت فروشگاهی خود را از حالت فعال خارج نمود تا از خرید آنلاین مشتریان جلوگیری کند.

اما بازدید کنندگان در هنگام بازدید فروشگاه با لوگو متحرک اپل مواجه خواهد شد که پیام  “بزودی بر می گردیم، در حال بروزرسانی محصولات هستیم، بزودی برای دیدم محصولات سر بزنید” در زیر آن درج شده است. هر ساله این پیام در آستانه معرفی جدید اپل در روی قسمت فروشگاهی اپل استور ظاهر می شود تا عموم و گزارش گران خود را برای مراسم و معرفی محصولات جدید آماده کنند.

این گونه بروز رسانی ها معمولا در طی تغییر قیمت محصولات موجود و معرفی محصولات جدید اتفاق می افتد. اپل همین طور در زمان برگزاری کنفرانس های اصلی قسمت فروشگاهی خود را به تعلیق در می آورد تا حضار و عموم روی مراسم متمرکز شوند.

این رویا که در زمان ۱۰ صبح به وقت پاسیفیک و ۱ بعدازظهر شرقی شروع خواهد شد. بر اساس بیشتر گزارشات اپل در این مراسم اپل واچ های سری ۶  را معرفی خواهد نمود و احتمالا یک مدل اپل واچ با بدنه پلاستیکی و با قیمت ارزان تر می باشد. این مدل پلاستیکی به نظر می رسد بیشتر مخصوص افراد کوچک سال ساخته شود که اپلیکیشن ها مطابق با فعال سازی حالات کید مود برای سنین پایین تر سفارشی سازی شده است.

محصول بعدی که در این مراسم پیش بینی رونمایی آن می شود یک مدل آیپد جدید می باشد که احتمال می رود آیپد ایر ۴ باشد. این مدل جدید انتظار می رود که داری کناره مسطح باشد و تاچ آی دی در آن به دکمه پاور الحاق شده است. همین طور پیش بینی می شود که دکمه هوم نیز خذف شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *