وب سایت اپل آیدی طراحی جدیدی به خود گرفت

وب سایت اپل آیدی طراحی جدیدی به خود گرفت

اپل به تازگی به وب سایت اپل آیدی خود را بازآرایی نموده و طراحی جدیدی را برای آن انجام داده است که باعث شده ظاهری بسیار تمیز و مدرن تر نسبت به طراحی قبلی پیدا کند. صفحه اصلی وب سایت اپل آیدی با یک طراحی از لوگوی جدید به روز رسانی شده و در کنار آن اطلاعاتی اضافه شده که می‌تواند به کاربر برای نحوه استفاده از این وبسایت کمک ها و راهنمایی های لازم را ارائه کند.

در طراحی قبلی گرافیک ها خیلی شلوغ تر و سنگین تر بودند و در آن از بنرهای بزرگ تری استفاده شده بود که تصاویر افراد را که با وسایل مختلف  اپل کار می‌کنند را نشان می‌داد. در طراحی جدید پس از وارد شدن به بخش کاربری وب سایت تمام گزینه های مدیریتی برای اپل آیدی در یک ظاهر کارت مانند جدید ارائه شده است و همین طور در قسمت بخش چپ یک منوی جدید برای ناوبری بهتر و استفاده راحت تر برای کاربران در نظر گرفته شده است.

وب سایت اپل آیدی طراحی جدیدی به خود گرفت

این ظاهر کارت مانند در یک نگاه اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد که از آن جمله می توان به اپل آیدی، نوتیفیکیشن ایمیل های کاربر در صورتی که کاربر تایید خصوصیات کاربری دو مرحله ای را فعال کرده باشد می تواند استفاده کند. با کلیک نمودن بر روی گزینه هایی که در بخش منو قرار دارد اطلاعات دیگری نظیر نام کاربر ، تاریخ تولد و آدرس ایمیل، لیست وسیله هایی که اپل آیدی به آنها متصل است، گزینه های پرداختی و برخی گزینه‌های دیگر در روی آن به چشم می خورد.

وب سایت اپل آیدی طراحی جدیدی به خود گرفت

در طراحی جدید کل وب سایت بسیار ساده و کاملا واکنش گرا ارائه شده است که به کاربر اجازه می دهد به راحتی بتواند در قسمت های مختلف آن گشت و گذار کند و  از لحاظ سرعت لود شدن نسبت به طراحی قبلی سریع تر عمل می کند و در کل باید گفت که ظاهر طراحی جدید نسبت به طراحی قبلی برای کسانی که احتیاج به مدیریت بخش اپل ‌ایدی را دارند یک بهبود رسانی  عمده به حساب می‌آید. کاربران می توانند وب سایت جدید آپل آیدی را از طریق آدرس https://appleid.apple.com مشاهده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.