واتساپ قابلیت پرداخت از طریق ارز های دیجیتال را در ایالات متحده فعال نمود

واتساپ قابلیت پرداخت از طریق ارز های دیجیتال را در ایالات متحده فعال نمود

واتساپ مطابق با آخرین استراتژی‌های این شرکت قابلیت پرداخت‌ از طریق ارز های دیجیتال را برای گروه کوچکی است که کاربران در ایالات متحده فعال نموده است. این قابلیت از طریق یک والت دیجیتال به نام Novi که متعلق به شرکت فیس بوک می باشد قابل اجراست.

این برنامه به کاربران کلیه اپلیکیشن های پیام رسان این قابلیت و امکان را می دهد که بتوانند بدون واسطه و با امنیت بالا بدون هیچ گونه هزینه اضافی پول دریافت و یا ارسال کند. نحوه پرداخت ها در این اپلیکیشن بسیار مشابه با ارسال مدیا معمولی در یک مکالمه  می باشد. در این مورد کاربران باید بروی آیکون به علاوه + تپ نموده و سپس گزینه پرداخت را از بخش منوی که ظاهر می‌شود انتخاب کنند.

کاربرانی که از این طریق پول دریافت می کنند قادر خواهند بود که معادل دلاری آن را در حساب بانکی خود دریافت کنند. مزیت استفاده از برنامه Novi آن است که هیچ گونه هزینه اضافی برای کاربر ندارد و کاربران می‌توانند یک حساب Novi داشته باشند که هر موقع که لازم باشد معادل دلاری آن را از بانک مربوطه و متصل به این اکانت دریافت نمایند. از طرف دیگر استفاده از این برنامه حد واسط ولت امنیت پیام های شخصی را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

این برنامه در حال حاضر فقط برای برخی از کاربران در ایالات متحده فعال و قابل استفاده می باشد. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه اتصال برنامه با واتساپ کاربران می توانند به وبسایت Novi مراجعه کنند. این برنامه یکی از استراتژی های ارزهای دیجیتال در ارتباط با شرکت متا می باشد. البته لازم به ذکر است که قبل از این واتساپ برای کشورهایی نظیر هندوستان و برزیل قابلیت فعال پرداخت‌ها را فعال نموده است. اما با این تفاوت که کاربران در این کشورها فقط می توانند پول های رایج و سنتی را دریافت و یا  ارسال کنند و امکان رد و بدل یا تعویض انتقال پول به صورت ارز دیجیتال وجود ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.