واتساپ قابلیت حمایت از چندین وسیله را برای کلیه کاربران ios و اندروید اضافه نمود

واتساپ قابلیت حمایت از چندین وسیله را برای کلیه کاربران ios و اندروید اضافه نمود

واتساپ در اپلیکیشن خود همراه با آخرین تغییرات و به روز رسانی ها قابلیت حمایت از چند وسیله مختلف را برای تمام کاربران ios و اندروید فعال نمود. این قابلیت به واتساپ اجازه می دهد تا حداکثر ۴ وسیله مختلف را به هم متصل کند بدون اینکه کاربر نیاز داشته باشد از طریق گوشی همراه با این اپلیکیشن کانکت شود. با فعال نمودن قابلیت چند وسیله‌ای کاربران باید به بخش بتای Multi-Device Beta ملحق شوند و برای این منظور کاربران باید اپلیکیشن واتساپ در آیفون را باز نموده و به بخش تنظیمات رفته و در نهایت گزینه Linked Devices را انتخاب کنند. در مرحله بعد آن ها باید گزینه Multi-Device Beta را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Join Beta تب کنند.

وقتی که این مراحل انجام شد شما قادر خواهید بود که وسیله های مختلف را از طریق این ویژگی به هم متصل کنید. بعد از آنکه وسیله ها لینک شده اند  پیام ها می توانند از طریق اپلیکیشن دسکتاپ واتساپ فرستاده و یا دریافت شوند و دیگر نیازی نیست که گوشی همراه برای این منظور حتما به اینترنت متصل باشد. اگر چه در حال حاضر امکان پاک نمودن پیام ها و یا مکالمات در وسیله های لینک شده وجود ندارد.  لازم به ذکر است که شما نمی توانید از اپلیکیشن دسکتاپ واتساپ و یا نسخه وب آن به کاربرانی که از نسخه به روز رسانی نشده و قدیمی را استفاده می‌کنند مسیج بفرستید و یا با آنها تماس تصویری برقرار کنید.

در این مورد کلیه پیام ها و تماس ها در همه وسیله های لینک شده از انکریپشن و امنیت کامل برخوردار خواهند بود. اگر شما گوشی خود را برای بیش از مدت ۱۴ روز استفاده نکنید وسیله های لینک شده شما به طور خودکار اتصال شان قطع می شود. از آنجایی که این ویژگی هنوز در مرحله بتا می باشد واتساپ همچنین هشدار داده است که عملکرد و کیفیت این سرویس ممکن است هنوز تا حد ایده آل خود نرسیده باشد.  ولی ذکر این نکته لازم است که به زودی نسخه اصلی این سرویس توسط واتساپ منتشر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.