واتساپ ریاکشن های پیامی را برای آیفون و اندروید آماده می‌کند

واتساپ ریاکشن های پیامی را برای آیفون و اندروید آماده می‌کند

بر اساس اسکرین شات های جدیدی که توسط منبع خبری WABetaInfo منتشر شده است، واتساپ قصد دارد ریاکشن های پیامی مشابه با آنچه که در آی مسیج وجود دارد را به این پلتفرم چت بسیار مشهور خود اضافه کند. این طرح ظاهرا در مرحله نهایی تست قرار دارد.

واتساپ از تابستان در تلاش برای اضافه نمودن ریاکشن های پیامی بوده است. ویژگی اخیر به کاربران این اپلیکیشن پیام رسان امکان می‌دهد تا بتوانند بدون آنکه نیاز به تایپ کردن یک متن طولانی در مکالمه داشته باشند، با ریاکشن های پیامی به دوستان خود براحتی و سرعت بیشتر پاسخ دهند، درست مانند آنچه که در اپ پیام رسان آی مسیج اپل وجود دارد. همانند آنچه که در مورد اپلیکیشن پیام‌ رسان فیس‌بوک مشاهده می‌شود کاربران واتساپ بعد از این به‌روزرسانی قادر خواهند بود که ردیفی از ایموجی ها را در قسمت بالای هر پیام مشاهده کنند. این اموجی ها شامل صورتک اشک شادی، صورتک با دهان پر، صورتک گریان و ایموجی تایید با انگشت شست می باشند.

ذکر این نکته لازم است که اپلیکیشن پیام‌ رسان فیس‌بوک دارای یک دکمه بعلاوه (+) در بخش گزینه های ریاکشن می باشد که کاربر از طریق آن  به لیست کاملی از ایموجی ها برای انتخاب دسترسی پیدا می کند. اما در حال حاضر چنین گزینه ای در واتساپ وجود ندارد و هنوز مشخص نیست که چه زمانی بخواهد به این پلتفرم اضافه شود. بر اساس گزارش منابع خبری WABetaInfo واتساپ قرار است ریاکشن های پیامی را برای آندروید و ios به واتساپ اضافه کند. احتمالاً قبل از آنکه نسخه نهایی آن در دسترس عموم قرار گیرد به صورت نسخه بتا برای برخی کاربران فعال خواهد شد. یک متخصص در زمینه اپلیکیشن ها خاطر نشان کرد که این ریاکشن ها درست به مانند پیام ها از قابلیت امنیتی انکریپت شده کامل برخوردار خواهند بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.