واتساپ در به روز رسانی جدید تصاویر پروفایل را در نوتیفیکیشن های iOS نشان می دهد

واتساپ در به روز رسانی جدید تصاویر پروفایل را در نوتیفیکیشن های iOS نشان می دهد

واتساپ حال حاضر در حال آزمایش بر روی یک ویژگی جدید و مفید بر روی ios می باشد  که بر اساس آن تصاویر پروفایل بر روی نوتیفیکیشن‌های سیستم در هنگامی که کاربر پیام های جدید را از بخش چت دریافت می‌کند نشان داده می‌شود. این خبر برای اولین بار در منبع خبری WABetaInfo دیده شد که در زمینه تجزیه و تحلیل اپلیکیشن ها تخصص دارد.

قرار است که این ویژگی جدید برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ در iOS 15 فعال شود و بر اساس آن تصاویر پروفایل واتساپ در نوتیفیکیشن ها در بخش بنرهای بالای صفحه  نشان داده می شود و هم چنین در بخش نوتیفیکیشن های مرکزی در موقعی که کاربر پیام جدیدی را نیز دریافت می کند  می تواند پروفایل پیچ واتساپ را ببیند. در این مورد باید گفت که واتساپ بر روی آندروید چند وقتی است که این ویژگی نشان دادن تصاویر پروفایل در نوتیفیکیشن های سیستم را به اجرا در آورده است و همین باعث شده که بخواهد این ویژگی مفید را بر روی آیفون مورد آزمایش قرار دهد.

اگر شما هنوز بر روی نوتیفیکیشن های خود تصاویر پروفایل واتساپ را نمی‌بینید بدان دلیل است که واتساپ اولین تغییرات را در حال حاضر برای آنهایی که نسخه‌های تست بتا را دریافت کردند نشان می دهد تا بتوانند پس از بررسی اولیه و پیدا کردن باگ های احتمالی مشکلات موجود را برطرف کنند. سپس نسخه اصلی آن برای میلیون‌ها کاربر مورد اصلی بر روی آی او اس مورد دسترس قرار می گیرد.

اولین بروزرسانی در واتساپ در این مورد از ماه دسامبر مورد دسترس قرار گرفت و آن موقعی بود که یک سری تغییرات مربوط به حفظ حریم شخصی در این پلتفرم ایجاد شد که از طریق آن کاربر می تواند زمان آخرین حضور آنلاین خود را برای کاربران دیگر ناپیدا کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.