واتساپ به زودی به شما اجازه می‌دهد که بتوانید قابلیت Last Seen را برای یک تماس بخصوص پنهان کنید

واتساپ به زودی به شما اجازه می‌دهد که بتوانید قابلیت Last Seen را برای یک تماس بخصوص پنهان کنید

بر اساس گزارش خبری WABetaInfo واتساپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند حالت Last Seen را که در بخش مکالمات برای شخص مقابل نشان داده می‌شود را بتوانند از لحاظ دیده شدن کنترل کرده و در صورت دلخواه آن را به طور کامل ناپیدا کنند.

در حال حاضر کاربران واتس آپ می توانند از طریق مشاهده حالت Last Seen که در بالای هر مکالمه  دیده می شود از زمان آنلاین شدن شخص مقابل مطلع شوند. به این صورت که شما می توانید با استفاده از اطلاعات مربوط به این قسمت متوجه شوید که آن تماس آخرین باری که باز شده است در چه زمانی بوده و شخص مقابل در چه زمانی در حالت اکتیو از این اپلیکیشن استفاده می کرده است.

در حال حاضر شما می توانید موقعیت Last Seen را برای همه کانتکت ها غیر فعال کنید به صورتی که سایر کانتکت ها نمی توانند متوجه شوند که شما در چه موقع آخرین بار آنلاین بوده اید،  اما این امکان وجود ندارد که شما برای یک کانتکت خاص و یا یک فرد خاص بتوانید این تنظیمات را انجام دهید و در حال حاضر فقط میتوانید به طور کامل تمام تماس ها را از لحاظ این ویژگی نا پیدا کنید.

اما بر اساس اطلاعاتی که توسط منبع خبری WABetaInfo آمده است این ویژگی جدید در مرحله بتا و آزمایشی قرار دارد به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند برای یک کانتکت خاص ویژگی Last Seen را فعال و یا غیر فعال کنند. بنابراین شخص مورد نظر شما از وصعیت آنلاین شما نا مطلع خواهد شد. البته لازم به ذکر است که اگر شما این ویژگی را برای یک شخص غیر فعال کنید، همینطور آخرین وضعیت آنلاین شخص مقابل نیز برای شما نشان داده نخواهد شد. شما می توانید در ios این قابلیت را در بخش privacy و انتخاب گزینه My Contacts Except فعال کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.