هوم پاد مینی دارای حس گرهای دمایی مخفی می باشد

هوم پاد مینی دارای حس گرهای دمایی مخفی می باشد

بنا به آخرین کالبد شکافی ها حسگر دمایی و رطوبتی وجود دارد که از زمان رونمایی هوم پاد مینی  وجود داشته است اما اطلاعاتی آن جایی ثبت نشده و از آن استفاده نیز نمی شود.

این حسگر در تمام کالبد شکافی های اولیه در زمان فروش این محصول تشخیص داده نشد اما حالا مشخص شده است که در این وسیله حسگری وجود دارد که احتمالا برای مقاصد آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همین‌طور اطلاعات فنی دقیقی در ارتباط با عملکرد و یا محدودیت های آن منتشر نشده است اما بر اساس برخی گزارشات این حس گر می‌تواند دما و رطوبت را اندازه گیری کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ از سایت کالبد شکافی iFixit اپل در جلسات داخلی خود از حس گر هایی صحبت کرده است که در ارتباط با جمع آوری داده ها از سایر وسیله ها عمل می کند.  منابع نامشخصی می گویند که این می تواند به نحوی مربوط به حسگرهای دمایی باشد. از مکان قرارگیری این حسگر مشخص است که برای تعیین درجه حرارت قطعات داخلی نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد، اما شاید یک کاربر بتواند با استفاده از این حسگر پنکه های دارای قابلیت HomeKit را روشن و خاموش کند و همینطور بتواند در حالتی که دمای محیط به حد خاصی رسید با استفاده از یک اپلیکیشن مربوطه سیستم خنک کنندگی اتاق را تنظیم کند.

این حسگر در قسمت تحتانی آیپد مینی در کنار کابل های منبع تغذیه ای که وارد دستگاه می شوند قرار گرفته است و اندازه آن در حد یک دانه برنج است. اپل هنوز در ارتباط با وجود این است که مطلبی را منتشر نکرده است و همین طور در بخش خوصیات فنی این محصول هیچ گونه اشاره‌ای به آن وجود ندارد.

اما تا آنجایی که به محصولات اپل مربوط می شود آنها قادرند در ۳۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد بهترین عملکرد خود را داشته باشند و همینطور در رطوبت  ۵ تا ۹۰ درصد کارایی کامل را ارائه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *