هوم پاد مینی بزودی در کشورهای بیشتری برای فروش در دسترس قرار می گیرد

هوم پاد مینی بزودی در کشورهای بیشتری برای فروش در دسترس قرار می گیرد

بر اساس گزارشی از منبع خبری Macradion اپل در حال آزمایش بر روی فعال نمودن قابلیت زبان سوئدی پیام های دستوری سیری بر روی هوم پاد مینی در دو ماه اخیر بوده است. این نشان می دهد که این وسیله به زودی کشورهایی که دارای زبان سوئدی هستند در زمانی در سال اخیر  مورد دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر زبان سوئدی احتمال می رود که هوم پاد مینی حداقل برای چهار کشور دیگر در سال ۲۰۲۲ مورد دسترس قرار گیرد. این کشورها شامل هلند بلژیک سوئیس و روسیه می باشد. زیرا که بر اساس تحقیقات انجام شده مشخص شده است که این وسیله اخیراً از قابلیت حمایت از زبان های این کشورها برخوردار شده است. زبان هایی که به تازگی از قابلیت حمایت از پیام های دستوری سیری هوم پاد مینی برخوردار شده اند به این قرار می باشند.

  • زبان هلندی
  • زبان هلندی برای کشور بلژیک فرانسوی
  • زبان فرانسوی برای بلژیک
  • فرانسوی برای سوئیس
  • زبان آلمانی برای سوئیس
  • زبان ایتالیایی برای سوئیس
  • زبان روسی

اما در این مورد باید گفت که زبان سوئدی هنوز به صورت رسمی به عنوان زبان قابل حمایت برای هوم پادمینی معرفی نشده است. اما منبع خبری Macradion گزارش داد که اپل برای برخی از شرکت های ترد پارتی وسایل هوم پادمینی ویژه‌ای را با قابلیت زبان سوئدی به منظور تست و آزمایش ارسال نموده است.

هوم پاد مینی برای اولین بار در اکتبر ۲۰۲۰ رونمایی شد و در حال حاضر در کشورهای ایالات متحده استرالیا اتریش کانادا چین فرانسه هند هلند ایتالیا ژاپن مکزیک اسپانیا بال و بریتانیا بفروش می‌رسد و در دسترس ساکنان این کشورها قرار دارد. علاوه‌ بر این اپل در نوامبر ۲۰۲۱ رنگ های جدیدی از این وسیله را که شامل زرد نارنجی و آبی می باشد برای فروش در دسترس قرارداد. هوم پاد مینی اسپیکر هوشمند اپل می باشد که با استفاده از پیام های دستوری سیری کاربران می توانند اعمال و وظیفه های روزانه خود مدیریت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.