هوم پاد مینی با شارژر ۱۸ واتی بعد از بروز رسانی نرم افزاری ۱۴.۳ کار خواهد کرد

هوم پاد مینی با شارژر ۱۸ واتی بعد از بروز رسانی نرم افزاری ۱۴.۳ کار خواهد کرد

پس از بروزرسانی هوم پاد به نسخه ۱۴.۳ از حالا به بعد هوم پاد مینی قادر به دریافت شارژ ۱۸ واتی می باشد.  هوم پاد مینی در جعبه به همراه یک شارژر ۲۰ واتی  ارسال می‌شود که بر بر اساس توصیه اپل حداقل تغذیه لازم برای این وسیله می باشد.

بر اساس گزارش حاصل از سایت ۸-Bit یکی از کاربران در حالی که مشغول آزمایش و بررسی آداپتور های مختلف بر روی هوم پاد مینی بود به این نتیجه رسید. اپل همراه با انتشار بروزرسانی جدید هنوز در مورد این تغییر صحبت نکرده است اما اگر شما از یک آداپتور معتبر ۱۸ واتی با پورت اتصالی usb-c استفاده کنید یا از وات بالا تر استفاده کنید قادر خواهید بود که از وسیله ی هوم پاد مینی خود بدون مشکل استفاده نمایید.

بر اساس آزمایشات قبلی شما می توانید حتی هوم پاد مینی خود را به یک پکیج باتری برای ایجاد یک بلندگوهای قابل حمل که از طریق AirPlay وصل می شود استفاده نمایید. مادامی که شما از اتصال وای فای پر سرعت مناسب برخوردار باشید می توانید بدون مشکل با وسیله هوم پاد مینی خود کار کنید و تمام قابلیت ها و کلیدها به صورت معمولی تحت منبع تغذیه باتری کار خواهد کرد..

اما این بروزرسانی تغییری در وضعیت سازگاری برای هوم پاد مینی با منبع تغذیه های مختلف ایجاد نمی کند این بدان دلیل است که این مدل احتیاج به اتصال مستقیم به جریان برق را دارد و نمی‌تواند با آداپتور کار کند.  هوم پاد مینی که به تازگی توسط اپل به بازار معرفی شده است بر اساس بازبینی و تست های انجام شده توسط کاربران مختلف و کارشناسان امور تکنولوژی نسبت به اندازه و حجم خود از کیفیت بسیار خوب صدا برای پخش موسیقی برخوردار است.

هوم پاد مینی ز آنجا که با قیمت مقرون به صرفه ۹۹ دلار به بازار عرضه شده است می تواند  در بازار بلندگوهای هوشمند یا اسمارت با دیگر رقبای قدرتمند خود نظیر آمازون و گوگل رقابت کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *