هوم پاد در وب سایت اپل در آمریکا ناموجود شد

هوم پاد در وب سایت اپل در آمریکا ناموجود شد

به نظر می‌رسد که انبارهای اپل از وسیله هوم پاد که تولید آن چندی پیش متوقف شد خالی شده است. چرا که در روز دوشنبه صبح در  وبسایت اپل این محصول به صورت ناموجود اعلام شده است. البته تا زمان حال مدل مشکی این وسیله در ایالات متحده تمام شده اما برای رنگ سفید در وبسایت اعلام شده است که تا زمانی که در انبار موجود باشد این کالا به فروش خواهد رفت.

اما مسئله این است که این وسیله در فروشگاه اپل استور از ماه جون ناموجود بوده و کاربران فقط از طریق آنلاین می توانستند این محصول را سفارش دهند و احتمالا آن را در فروشگاه‌های اپل دریافت کنند. اما در کانادا نیز این اسپیکر هوشمند به صورت نا موجود برای هر دو رنگ برچسب خورده است. در اوایل این هفته نیز اپل رنگ سفید این وسیله را دوباره ناموجود اعلام کرد و پس از یک یا دو روز موجود بودن حالا این وسیله ظاهراً در بیشتر انبار های اپل نا موجود می باشد.

اپل در ماه مارس اعلام نمود که تولید وسیله هوم پاد را متوقف می‌کند و برای همین منظور از چند ماه گذشته این محصول تقاضای بالایی را دریافت کرده است. از طرف دیگر هوم‌ پاد مینی وجود دارد که علی‌رغم جستجویی کوچک از قابلیت پخش صدای بسیار خوب برخوردار است و می‌تواند به عنوان یک همیار هوشمند نیز عمل کند با قیمت مقرون به صرفه ۹۹ دلار به فروش می رسد.

همانطور که اپل اعلام کرده است این شرکت بیشتر قصد دارد که بر روی هوم پاد مینی تمرکز کند و تا زمانی به فروش هوم پاد ادامه می دهد که این وسیله در انبارها موجود باشد. از زمانی که اپل قطع تولید هوم پاد را اعلام نمود تقاضای زیادی برای خرید این محصول به وجود آمد. باید گفت که در چندین کشور مانند فرانسه آلمان و چین هنگ‌کنگ و هندوستان این محصول از فهرست محصولات قابل فروش کنار زده شد. اما در کشورهایی مانند استرالیا و بریتانیا مردم هنوز قادر بودند که آن را از طریق آنلاین تهیه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *