هوم پادمینی با رنگ های جدید از حالا آماده سفارش در فروشگاه های اپل می باشد

هوم پادمینی با رنگ های جدید از حالا آماده سفارش در فروشگاه های اپل می باشد

اپل امروز اعلام نمود که رنگ‌ های جدید هوم پاد مینی شامل رنگ زرد نارنجی و آبی را برای سفارش در سایت اپل آماده کرده و همینطور کاربران می‌توانند به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه های اپل در ایالات متحده کانادا مکزیک این رنگ‌های جدید هوم پاد مینی را خریداری کنند. این رنگ های جدید برای آمریکا و کانادا در صورت سفارش در همان روز آماده تحویل خواهد بود.

علاوه بر اینها هوم پاد مینی با رنگ های جدید آماره سفارش در کشور های آسیایی نظیر چین و ژاپن و تایوان می باشد و انتظار می‌رود که  کشور های استرالیا اتریش فرانسه آلمان هندوستان ایرلند ایتالیا نیوزلند اسپانیا و بریتانیا نیز تا آخر این ماه بتوانند این گزینه های جدید را سفارش دهند. اما هنوز  تاریخ دقیقی برای این منظور ارائه نشده است.

اولین عکس های واقعی از رنگ های مختلف هوم پاد مینی جدید امروز در سطح وب منتشر شد. در این مورد باید گفت بر اساس آنچه که در عکس ها دیده می شود  رنگ های مختلف این وسیله با کابل های پاور و همین طور آیکون های ولوم هماهنگی از لحاظ رنگ دارند و این محصول به همراه یک پاور آداپتور ۲۰ واتی usb-c به فروش می رسد. هوم پاد مینی با رنگ های جدید بر اساس آنچه که در سایت اپل اعلام شده است در ایالات متحده با قیمت ۹۹ دلار آماده سفارش می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.