همکاری اپل- کیا هنوز تمام شده نیست

همکاری اپل- کیا هنوز تمام شده نیست

اگر چه هیوندای و کیا دیگر در حال مذاکره برای اپل در جهت تولید اپل کار نیستند، گزارشی که روز جمعه منتشر شد ادعا می‌کند که هنوز امیدهایی وجود دارد که این دو شرکت بتوانند این همکاری را دوباره از سر بگیرند.

یکی منابع خبری متصل به تامین کننده های کره ای به نام Chosun Biz از طریق رویترز گزارش داد که اپل در سال گذشته با کیا مذاکراتی را شامل هست ۸ مفاد مختلف شروع کرده است. هیوندای در ماه ژانویه گفت که در حال مذاکره برای قراردادی است که در آن بخش خودروسازی کیا برای تولید اپل کار مشارکت خواهد داشت، اما به سرعت با بیانیه دیگری عقب کشید و به‌طور کلی هر گونه مذاکره‌ای در این مورد را رد نمود.

  بر اساس گزارش امروز نمی‌توان به طور کامل تایید نمود که اپل و کیا مذاکرات خود را برای تولید وسیله نقلیه اپل به پایان رسانده اند، اما شرکت کیا نیز دارای پروژه های جداگانه ای برای تولید وسیله ساخت خود می باشد.

بر این اساس یکی از افراد نزدیک به چرخه تامین کننده ها گفت که حتی اگر مذاکرات برای تولید وسایل نقلیه اپل کار به جایی نرسد، هنوز موارد بسیاری وجود دارد که می توان در زمینه های مختلف بر سر آن مذاکره کرد و باید همچنان نسبت به مشارکت و همکاری اپل با هر یک از این تامین کننده ها و خودروسازان امیدوار بود.

گزارش امروز تقریباً یک هفته بعد از خبری منتشر می شود که بر اساس آن دولت کره برای انجام برخی بازجویی ها و بازرسی ها در ارتباط با هر گونه سوء استفاده از عوامل اجرایی شرکت هیوندای از فاش کردن خبر  مشارکت با اپل اقدامات جدیدی را آغاز کرده است.

پروژه ماشین خودکار اپل در این لحظه یک راز آشکار است یعنی از یک طرف هنوز جزئیات آن مشخص نیست، اما شایعات بسیار زیادی هر روز در ارتباط با آن و همینطور امکان مشارکت خودروسازان مختلف برای تولید آن منتشر می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.