همزمان با رونمایی آیفون ۱۳، قابلیت فیتنس “زمان دویدن” در اپل واچ سری ۷ فعال خواهد شد

همزمان با رونمایی آیفون ۱۳، قابلیت فیتنس “زمان دویدن” در اپل واچ سری ۷ فعال خواهد شد

در حالی که مراسم پاییزه اپل  بیشتر بر معرفی محصولاتی نطیر آیفون و ایرپاد های جدید متمرکز باشد، بر اساس آخرین گزارشات اپل ممکن است همزمان با رونمایی اپل واچ های ۷ قابلیت “زمان راه رفتن” را به قابلیت پیشرفت تری به نام “زمان دویدن” ارتقاء بخشد.

اپل قابلیت قابلیت تمرینی “زمان راه رفتن” را در ماه ژانویه معرفی نمود. این قابلیت به ثبت نام کنندگان در برنامه اپل فیتنس اجازه می دهد تا بتوانند همزمان با شنیدن با یک موسیقی از خواننده مورد علاقه شان به تمرین قدم زدن آرام بپردازند. به نظر می رسد که اپل می خواهد این قابلیت را توسعه بخشد و قرار است که این ویژگی جدید تا پایان ۲۰۲۱ به اپل واچ اصافه شود.

مارک گورمن در آخرین پیش‌بینی ها و انتظارات خود برای مراسم اپل توضیح داد که همزمان با رونمایی اپل واچ سری ۷ قابلیت های ورزشی و تمرینی این وسیله نیز ارتقا خواهد یافت. از این قرار قابلیت زمان  دویدن و برنامه مدیتیشن همراه با  موسیقی نیز به آن اضافه می شود. اپل واچ سری ۷ انتظار می رود که نسبت به سری قبلی خود از طراحی جدیدی برخوردار باشد. این تغییرات شامل مسطح شدن صفحه نمایش و ارتقا یافتن تکنولوژی آن می باشد که همراه با چیپ های جدید با سرعت بیشتر برای این وسیله جدید به کار خواهد رفت.

گزارش های دیگر اشاره می کنند که قابلیت ردیابی و تراکینگ خواب  درکنار تکنولوژی ۵ جی  و قابلیت مانیتورینگ میزان قند خون از جمله تغییرات مهم دیگری است که در اپل واچ های سری بعدی مورد انتطار می باشد. گورمان نیز عقیده دارد که آیفون ۱۳ به عنوان وسیله اصلی در مراسم پاییزه اپل معرفی خواهد شد که پیش بینی می شود دارای ویژگی های دوربین پیشرفته تر و عملکرد پردازشی بهتری نسبت به مدل های قبلی باشد.

این کارشناس عقیده دارد که آیفون های جدید دارای همان الگوی ابعادی نسل قبلی می باشند. به صورتی که آیفون ۱۳ از نمایشگرهای ۵.۴ اینچی ، ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی برای مدل‌های استاندارد تا مدلهای پرو استفاده خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.