همزمان با آغاز پیش سفارش اپل واچ های سری ۷ مدل های سری ۶ از صفحه آنلاین فروشگاه آنلاین اپل برداشته شد

همزمان با آغاز پیش سفارش اپل واچ های سری ۷ مدل های سری ۶ از صفحه آنلاین فروشگاه آنلاین اپل برداشته شد

اپل واچ سری ۶ که در سپتامبر سال گذشته به وسیله اپل معرفی گردید و همزمان با آغاز سفارش مدل های اپل واچ سری ۷ از بخش فروشگاه اپل حذف گردید. بنابراین در حال حاضر که پیش سفارش مدل های اپل واچ سری ۷ در از طریق صفحه فروشگاه اپل برای همگان در دسترس قرار گرفته است، اپل مدلهای سری ۶ را از صفحه وب سایت خود حذف نمود و دیگر مشتریان قادر نخواهند بود که مدل های اپل واچ سری ۶ را از صفحه وب سایت اپل خریداری کنند.

بنابراین در حال حاضر مدل های اپل واچ سری ۷ جایگزین مدل های سری ۶ شده اند ولی هنوز اپل واچ اس ای در صفحه وب سایت باقی مانده است و در کنار آن مدل های اپل واچ سری ۳ نیز همچنان برای خرید مشتریان در دسترس قرار دارد. اپل در اوایل ماه جاری مدل های اپل واچ سری ۷ را معرفی نمود، اما در اوایل هفته اخیر اطلاعاتی در ارتباط با زمان آغاز فروش این محصول در صفحه وب سایت خود را اعلام کرد. در مدت زمان میان معرفی اپل واچ های سری ۷ و آغاز پیش سفارش این مدل ها اپل هم چنان مدل های اپل واچ سری ۶ را برای خرید در وب سایت قرار داده بود، اما بسیاری از مدل ها ناموجود بودند.

اپل واچ سری ۷ مدلهای پیشرفته اپل واچ می باشند که دارای ویژگی های پیشرفته اندازه گیری میزان برای سلامتی می باشند و همین طور از تکنولوژی صفحه نمایش جدید بهره می‌برند. مدل های اپل واچ سری ۷ با قیمت پایه ۳۹۹ دلار به فروش می رسند و گرانترین گزینه اپل واچ سری ۷ که  مشتریان قادر خواهند آن را انتخاب کنند دارای قیمت ۱۴۹۹ دلار می باشد.

اپل واچ اس ای در حقیقت مدل میان رده و مقرون به صرفه اپل واچ می باشد که دارای قیمت پایه ۲۷۹ دلار می باشد. مدل های اپل واچ اس ای  به مشتریان ویژگی‌های پایه و استاندارد را ارائه می‌کنند، اما دارای قابلیت های پیشرفته نظیر حسگر اندازه گیری اکسیژن خون نمی باشد. اپل واچ سری ۳ در پنج سال پیش معرفی شد و هنوز بعد از گذشت این زمان در میان اپل واچ های قابل دسترس برای خرید موجود میباشد و دارای قیمت پایه ۱۹۹ دلار است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.