هردوی مدلهای آیفون ۱۳ پرو ممکن است از صفحه های نمایش LTPO و تکنولوژی پروموشن استفاده کنند

هردوی مدلهای آیفون ۱۳ پرو ممکن است از صفحه های نمایش LTPO و تکنولوژی پروموشن استفاده کنند

مطابق با گزارشات جدید اپل اعمال صفحه نمایش LTPO را فقط برای یک مدل از آیفون ۱۳ اعمال نخواهد کرد، بلکه مطابق با نظر یکی از تحلیل گران این تکنولوژی برای مدل های بیشتری در آیفون های ۲۰۲۱ بکار خواهد رفت.

اپل انتظار می رود که صفحه های نمایش LTPO را برای آیفون های بعدی خود به کار ببرد. این در حالی است که قبل از این اپل از این تکنولوژی برای ساخت صفحه های نمایش اپل واچ استفاده کرده بود و از این لحاظ آیفون ها با داشتن این تکنولوژی می توانند از نرخ های تازه صفحه نمایش با قابلیت تنظیم برخوردار باشند.

یک تحلیل‌گر در این مورد برخلاف دیگر شایعات دیگر عقیده دارد که این تکنولوژی در بیش از یک مدل از آیفون های نسل بعدی به کار خواهد رفت. این تحلیل‌گر و کارشناس مسائل تامین قطعات صفحه نمایش او در صفحه توییتر خود بیان نمود که با اطمینان می تواند تایید کند که این تکنولوژی فقط در یک مدل اعمال نخواهد شد.

در این مورد سامسونگ به عنوان منبع اصلی تولید کننده صفحه نمایش  LTPO OLED قرار است که این قطعات را برای اپل جهت استفاده در آیفون های جدید آماده کند. این تحلیل‌گر دارای سابقه بسیار خوبی در مورد ارائه جزئیات و پیش بینی ها مرتبط با تکنولوژی های صفحه نمایش است.

به عنوان مثال او پیش بینی نمود که در آیفون ۱۲ پرو در سال ۲۰۲۰ تکنولوژی پروموشن استفاده نخواهد شد. علاوه بر این او پیش بینی نمود که آیفون اس ای ۲۰۲۲ دارای پنل ال سی دی ۴.۷ اینچی خواهد بود. او همچنین ادعا می‌کند که مدل های ۶.۱ اینچی به جای ناچ از طراحی حفره‌ای در آیفون های ۲۰۲۳ برخوردار خواهند بود.

تکنولوژی LTPO می‌تواند برای آیفون بسیار سودمند باشد زیرا که می تواند قابلیت ارائه نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی لازم برای ویژگی‌های تکنولوژی پروموشن را فراهم می آورد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.