هدفون Beats Studio Buds در آستانه رونمایی در وب سایت بست بای دیده شد

هدفون Beats Studio Buds در آستانه رونمایی در وب سایت بست بای دیده شد

ظاهراً این بار اپل نتوانسته است راز های خود را خوب مخفی نگه دارد چرا که هدفون‌های Beats Studio Buds دوباره در سطح اینترنت زودتر از زمان رونمایی دیده شدند. امروز در روی وب سایت مشهور بست بای این هدفون ها به صورت بنر تبلیغات برای لوازم جانبی صوتی در بالای صفحه دیده شدند.

در روز دوشنبه بنر بالای تبلیغاتی سایت وب به هدفون های Beats  تخصص داده شد و در آن نوشته تبلیغاتی تحت عنوان “ساخته شده برای موسیقی” دیده می شود. در این بنر هم چنین قید شده که یکی از خصوصیات اصلی این هدفون های وایرلس قابلیت کاهش نویز خواهد بود و در کنار آن یک نمونه قرمز رنگ از این هدفون نشان داده شده است.

اگر چه در این بنر دکمه “حالا خرید کنید”  نیز ‌وجود دارد اما اگر شما بر روی این دکمه کلیک کنید به صفحه ای می‌روید که هنوز وجود ندارد. چرا که این هدفون ها هنوز به صورت رسمی توسط اپل رونمایی و معرفی نشده اند.

به نظر می‌رسد که این بنر خیلی زودتر از آنچه که اپل بخواهد به نمایش عمومی گذاشته شد و یا ممکن است که سایت بست باید از روی قصد چنین کاری را برای گرفتن کاربران بیشتر انجام داده باشد. البته این اولین باری نیست که هدفون های  Beats Studio Buds در اینترنت دیده شدند. اما این از یکی از مهمترین شواهدی که نشان می دهد این محصول در آستانه رونمایی قرار دارد.

قبل از این نیز این هدفون ها در موزیک ویدیو خواننده معروف رودی ریچ و به همراه یک بازیکن فوتبال به نام الکس مورگان و همینطور بازیکن بسکتبال لیگ حرفه‌ای آمریکا لبران جیمز دیده شدند.

از طرف دیگر نیز در مرکز داده های وسایل الکترونیک در تایوان شماره مدل های این محصول دیده شده است. شایعات جاری نشان می‌دهد که اپل به احتمال زیاد در ۲۱ جولای هدفون‌های Beats Studio Buds را رونمایی خواهد کرد. اگرچه دیده شدن بنر تبلیغاتی این محصول می تواند نشانه ای بر این واقعیت باشد که شاید رونمایی این هدفون‌ها را زودتر از آن موقع بتوانیم انتظار داشته باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.