هدفون بیتس فیت پرو ۲۴ ژانویه در کانادا و اروپا مورد دسترس مشتریان قرار می‌گیرد

هدفون بیتس فیت پرو ۲۴ ژانویه در کانادا و اروپا مورد دسترس مشتریان قرار می‌گیرد

هدفون های وایرلس بیتس فیت پرو که دارای ترکینگ فیتنس می باشند قرار است که در اواخر سال اخیر به طور بین‌المللی مورد دسترس کشورهای بیشتری قرار گیرند و کشورهایی مانند کانادا و بسیاری از کشورهای اروپایی از روز دوشنبه ۲۴ ژانویه قادر خواهند بود تا این محصول را خریداری کنند.

ایرباد های بیتس فیت پرو جدید ترین هدفون های برند بیتس می باشند که دارای باله های انعطاف پذیر می باشند که آنها را بتواند در گوش نگه دارد. علاوه بر این دارای کاور های شارژ و سر های سیلیکونی و همچنین قابلیت نویز کنسلینگ و قابلیت پخش فرمت شنیداری Spatial Audio می باشد. به دلیل داشتن چیپ های سری h۱ اپل از قابلیت حمایت از فرمان های صوتی نیز سیری بهره می برند.

این ایرباد های ۲۰۰ دلاری در ایالات متحده در ماه نوامبر و در چین در ماه دسامبر سال گذشته در دسترس مشتریان قرار گرفت و در آن زمان اپل اعلام نمود که دسترسی بین‌المللی به این محصول برای فروش در اوایل ۲۰۲۲ تحقق خواهد. اپل در روز دوشنبه لیستی از مناطقی از جهان که قادر خواهند به صورت آنلاین هدفون های بیتس پرو را خریداری کنند را در دسترس قرار داد. اگرچه این هدفون در حال حاضر برای خرید تا زمان تعیین شده ناموجود می باشند. آغاز فروش  این ایرباد ها انتظار می رود که در کانادا و اروپا در روز دوشنبه ۲۴ ژانویه  و در ژاپن تا ۲۷ ژانویه انجام شود.  این هدفون ها دارای چهار رنگ بنفش سنگی، خاکستری تیره، سفید و مشکی می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.