هدفون های بیتس فیت پرو از امروز برای پیش سفارش در سطح جهان آماده می باشند

هدفون های بیتس فیت پرو از امروز برای پیش سفارش در سطح جهان آماده می باشند

هدفون بیتس بیت پرو از امروز در سراسر جهان قابل سفارش می باشد. چند ماه پیش بود که این هدفون وایرلس برای اولین بار در ایالات متحده در مورد دسترس مشتریان قرار گرفت. هدفون های بیتس فیت پرو برای افراد ورزشکار حرفه‌ای بسیار ایده آل می باشند زیرا که دارای باله های انعطاف پذیری در بدنه خود بوده که آن ها را در گوش محکم نگه می دارد.

این ایرباد های وایرلس دارای همان ویژگی‌های ایرپاد ‌پرو می باشند که شامل قابلیت نویز اکتیو نویز کنسلینگ، مد ترنسپرنسی، قابلیت پخش فرمت های پیشرفته Spatial Audio و قابلیت ردیابی حرکات سر می باشند و مجهز به چیپ H1 اپل هستند که توسط آن این وسیله می تواند به صورت خودکار بین محصولات اپل متصل شود. علاوه بر آن از قابلیت حمایت از پیام های دستوری سیری نیز برخوردار هستند.

در حال حاضر هدفون های بیتس فیت پرو برای پیش سفارش از فروشگاه آنلاین اپل قابل سفارش می باشند، در رنگ های مشکی سفید بنفشه سنگی و خاکستری ارائه می شوند و دارای قیمت ۱۹۹ پوند در بریتانیا هستند. هدفون بیتس پرو همچنین می تواند تا ۶ ساعت بدون احتیاج به شارژ برای شنیدن موسیقی مداوم توسط کاربر  دوام بیاورد و همینطور با وسایل اندرویدی سازگار می باشد.

علاوه براین دارای ضریب ضد آب و عرق IPX4،  کاورهای شارژ  USB-C و سرهای سیلیکونی سفارشی هستند که برای  گوش ها با اندازه های مختلف های طراحی شده اند. از حالا مشتریان در کشورهای بریتانیا ایرلند فرانسه ایتالیا آلمان اسپانیا و هلند بلژیک سوئیس سوئد کانادا استرالیا نیوزلند ژاپن سنگاپور کره جنوبی و غیره می توانند این محصول را برای خرید سفارش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.