هدفون جدید وایرلس ناتینگ قابلیت حمایت از سیری را به دست آورد

هدفون جدید وایرلس ناتینگ قابلیت حمایت از سیری را به دست آورد

ناتینگ برندی است که به موسس شرکت وان پلاس کارل پی تعلق دارد. این شرکت اعلام نمود که هدفون های وایرلس جدید خود را به قابلیت حمایت از فرمان های دستوری سیری مجهز نموده است که این امر باعث می شود آنها یک قدم به رقیب خود یعنی ایرپاد پرو نزدیک‌ تر شوند.

این هدفون ۹۹ دلاری که به نام Ear (1) نام گرفته است دارای طراحی داخل گوشی است و از خصوصیات پیشرفته ای مانند اکتیو نویز کنسلینگ، مد ترانس پرنسی و کیس شارژ با قابلیت شارژ وایرلس می باشد که با شارژر های از نوع  Qi سازگار می باشند. البته لازم به ذکر است که قابلیت اتصال و سینک سریع وایرلس تنها با وسایل آندرویدی برای این هدفون وجود دارد.  هدفون‌های Ear (1) در حد ۱۵۰ دلار ارزان قیمت تر است ایرپاد‌پرو می باشند. اما بسیاری از ویژگی‌های آن را دارا هستند. خصوصیاتی نظیر طراحی پریمیوم قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ،  مود ترنسپرنسی، قابلیت ضد آب با ضریب IPX4 و ۲۴ ساعت دوام باتری با هر شارژ از آن جمله می‌باشد.

این هدفون مطابق با آخرین به روزرسانی نیز از قابلیت حمایت از فرمان‌های سیری نیز برخوردار شده‌اند. برخی خصوصیات نظیر بلوتوث ۵.۲، وجود میکروفون برای هر گوشی و همین طور سبک بودن وزن باعث می شوند حتی آنها را از لحاظ تئوریک گزینه بهتری نسبت به ایرپاد پرو نشان می دهد. اما آنها هنوز فاقد خصوصیت اتصال سریع با محصولات اپل می باشند که تنها با کمک چیپ‌های H1 اپل امکان پذیر است.

این هدفون ها در جولای ۲۰۲۱ با تبلیغات بسیار وسیعی به بازار ارائه شده اند و از زمان آغاز فروش تا به حال بیش از ۴۰۰ هزار  از این هدفون ها به فروش رفته است. این هدفون در رنگ های سفید و مشکی در دسترس بوده و اولین هدفون از شرکت ناتینگ می باشند. موسس این شرکت قبل از این نیز گفته بود که قصد دارد تا هدفونهای وایرلس خود را هر چه بیشتر به خصوصیات پیشرفته مجهز کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.