هدفون بیتس استودیو بادز با آپدیت جدید قابلیت اتصال سریع به آیکلاد و بهبود رسانی در زمینه باتری را به دست آورد

هدفون بیتس استودیو بادز با آپدیت جدید قابلیت اتصال سریع به آیکلاد و بهبود رسانی در زمینه باتری را به دست آورد

اپل امروز آپدیت جدیدی را برای نرم افزار هدفون بیتس استودیو باز معرفی نمود. این هدفون وایرلس ۱۵۰ دلاری که دارای قابلیت نویز کنسلینگ می باشد در این آپدیت جدید قابلیت هایی نظیر اتصال سریع به پلتفرم آیکلاد و دسترسی آسان تر به وضعیت باتری و کنترل های بیشتر برای ولوم صدا را به دست آورد.

بعد از نصب این نرم‌افزار جدید دارندگان بیتس استودیو بادز قادر خواهند بود که با قابلیت اتصال سریع تنها با زدن یک دکمه به تمام وسیله های اپل خود که به اکانت آیکلاد کاربر متصل است مرتبط شوند. در روی هر آیفون، آیپد، اپل واچ و اپل تی وی از حالا به بعد فقط با زدن یک ضربه این اتصال سریع برقرار می شود. زمانی که کیس هدفون بیتس استودیو باز را کنار آیفون قرار می دهید بر روی نمایشگر آیفون یک صفحه بالا می آید که موقعیت و میزان مصرف باتری را در ارتباط با این وسیله نشان می‌دهد، درست همانند آنچه که در ارتباط با ایرپاد ها وجود دارد.

اپل همچنین گزینه های جدیدی را برای کنترل و سفارشی سازی ولوم صدا از طریق دکمه b که در روی هدفون قرار دارد انجام داده است. در این حال با استفاده از از منوی بلوتوث در سیستم عامل ios و یا اپلیکیشن بیتس در وسیله های اندروید امکان بالا بردن و یا پایین آوردن ولوم صدا وجود دارد. علاوه بر این تغییرات، اپل در طی این هفته طراحی های سفارشی شده مختلفی را برای هدفون های بیتس فیت پرو و پاور بیتس پرو ارائه داده است. زمانی که در کاربر می خواهد یکی از این محصولات را روی وبسایت اپل سفارش دهد در حال حاضر گزینه ای وجود دارد که شما می توانید این طراحی های سفارشی شده را انتخاب کنید و وسیله خود را با حکاکی های مخصوص و متفاوت دریافت کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.