هدست AR/VR اپل ممکن است کمتر از یک سال دیگر به بازار بیاید

هدست AR/VR اپل ممکن است کمتر از یک سال دیگر به بازار بیاید

بر اساس آخرین شایعات منتشر شده در زمینه زمان رونمایی هدست های اپل کاربران ممکن است قادر باشند که هدست واقعیت مجازی اپل را تا کمتر از یک سال دیگر تجربه کنند. این هدست اپل که پیش‌بینی می‌شود دارای قابلیت های واقعیت ترکیبی و واقعیت مجازی باشد برای مقاصد گیمینگ مدیا و ارتباطات به کار خواهد رفت. بر اساس آخرین گزارش‌ها حتی می‌تواند تا کمتر از یک سال دیگر آماده آمدن به بازار باشد. اما هنوز به زمان دقیق آن آن اشاره ای نشده است. همچنین تحلیل گر اپل مینگ چیکو اخیراً اظهار نموده است هدست اپل آماده رونمایی برای کوارتر چهارم سال ۲۰۲۲ می باشد.

مینگ چیکو قبل از این نیز پیش‌بینی نموده بود که کوارتر دوم ۲۰۲۲ زمان دقیق این هدست ها بوده اما به دلیل برخی مشکلات در زمینه تولید انبوه درنهایت اظهار نمود که کوارتر چهارم زمانی است که این هدست ها آماده رونمایی خواهد شد. کوارتر چهارم ۲۰۲۲ از اول اکتبر تا ۳۱ دسامبر می باشد و این بدان معناست که در کمتر از ۱۰ ماه دیگر به این زمان وقت داریم. همچنین هنوز با احتمال این وجود دارد که اپل در زمان برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان که قرار است در ماه جون سال بعد انجام شود دورنمایی از این وسیله  و زمان احتمالی رونمای آن را برای عموم به اشتراک بگذارد.

علاوه بر این موسسه تحقیقاتی مورگان استنلی  نیز بر این واقف است که به زمان رونمایی نهایی این محصول به تدریج در حال نزدیک شدن می باشیم. در این مورد انتظار می‌رود که این هدست ها دارای طراحی سبک وزن و مجهز به نمایشگر های میکرو ال ای دی با کیفیت فورکی باشیند. علاوه بر این خصوصیات دیگری نظیر وجود دو پردازشگر اصلی و قابلییت اتصال اینترنت وای فای نسل ۶ ، قابلیت آی تراکینگ و قابلیت ردیابی اشیا، کنترل از طریق ژست های مختلف دست، از جمله قابلیت های دیگر این وسیله می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.