هدست واقعیت ترکیبی اپل با عملکردی برابر با کامپیوترهای مک در اواخر ۲۰۲۲ به بازار می آید

هدست واقعیت ترکیبی اپل با عملکردی برابر با کامپیوترهای مک در اواخر ۲۰۲۲ به بازار می آید

بر اساس اظهارات جدید تحلیلگر شناخته شده اپل مینگ چیکو هدست هدست واقعیت ترکیبی اپل قرار است که تا پایان سال بعد با یک جفت پردازشگر که برای حمایت از قابلیت های بالای این وسیله مورد استفاده قرار خواهد گرفت به بازار ارائه شود.

بر اساس اظهارات میگ چیکو یکی از این پردازشگر های پیشرفته به نظر می رسد که مشابه با چیپ های ساخت اپل باشد که برای اولین بار در مک های اپل سیلیکون در سال گذشته به کار رفت. اما پردازشگر دیگری که در این وسیله به کار خواهد رفت از نوع کم مصرف و با عملکرد پایین خواهد بود که قرار است کلیه امور مربوط به حسگرهای این وسیله را تحت پوشش قرار دهد.

این تحلیلگر همچنین اشاره می‌کند که هدست اولیه واقعیت ترکیبی اپل بدون نیاز به وسیله دیگری نظیر آیفون مک عمل خواهد کرد و اپل قرار است که تعداد وسیعی از اپلیکیشن های مختلف را برای این وسیله در سال‌های آینده توسعه دهد و قرار است که تا ۱۰ سال آینده این وسیله به گونه‌ای جایگزین آیفون شود.

علاوه بر علاوه بر این هدست واقعیت ترکیبی این تحلیل گر اضافه می‌کند که هدست مورد نظر هم چنین با استفاده از نمایشگرهای ۴K که از پنل های اولد تشکیل شده‌ و ساخت شرکت سونی می باشند می تواند تجربه های واقعیت مجازی را نیز برای کاربر به همراه داشته باشد که برای این منظور نیاز دارد که عملکردی مانند چیپ های به کار رفته در مک های اپل سیلیکون را داشته باشد. این تحلیل گر در هفته گذشته اظهار داشت که آیفون ۱۴ و هدست  آینده اپل در سال آینده با قابلیت حمایت از تکنولوژی وای فای نسل ۶ به بازار خواهد آمد که می‌توانند سرعت بسیار سریع تر وای فای را برای کاربر به همراه داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.