هدست واقعیت ترکیبی اپل انتظار می رود که در اواسط ۲۰۲۱ رونمایی شود

هدست واقعیت ترکیبی اپل انتظار می رود که در اواسط ۲۰۲۱ رونمایی شود

بر اساس یک گزارش جدید اپل قصد دارد که هدست واقعیت ترکیبی خود را در چند ماه آینده معرفی کند و ترجیح می دهد که این وسیله را در طی یک مراسم حضوری رونمایی کند.

این کمپانی تکنولوژی غول پیکر بر اساس گزارشات قصد دارد که محصول واقعیت ترکیبی خود را در طی چند ماه آینده به بازار معرفی کند. این اولین بار بعد از ۲۰۱۵ می باشد که اپل در دسته ای جداگانه یک محصول جدید را معرفی می کند. به هر حال بر اساس گزارشات اپل قصد ندارد که این وسیله را در طی یک مراسم مجازی ارائه کند. این گزارشی است که توسط بلومبرگ ارائه شده است.

در این گزارش آمده است که اگر چنین امکانی وجود داشته باشد اپل قصد ندارد که معرفی این محصول مهم را در طی یک رویداد آنلاین برگزار کند و به کارکنان و شبکه ها و دوربین ها نیاز دارند که بتوانند در یک اتاق حضور داشته باشند.

در این گزارش هیچ گونه جزئیات اضافی را در ارتباط با چگونگی احتمال برگزاری رویداد حضوری را بیان می‌کند و اینکه آیا چنین امکانی در طی بحران پندمیک آیا وجود دارد یا نه. اپل در حقیقت یکی از کمپانی هایی است که بیشتر از هر کمپانی تکنولوژی دیگر می خواهد کارکنان مهم خود را در اداره به صورت حضوری داشته باشد.

در ماه ژانویه بلومبرگ گزارش داد که اولین هدست واقعیت مجازی و واقعیت دستکاری شده AR اپل دارای قیمت گرانی خواهد بود و فقط برای توسعه دهندگان و افراد متخصص ارائه خواهد شد. بر اساس این گزارش اپل قصد دارد که در ابتدا این محصول را در تیراژ پایین تولید کند، به احتمال زیاد فقط یک هدست در روز به ازاء هر فروشگاه اپل استور.

این گزارش می‌گوید که هدست اپل در حال حاضر برای تاریخی در ۲۰۲۲  رونمایی اش برنامه ریزی شده است. در گزارش جدید بلومبرگ این طور آمده است که در طی ماه‌های آینده احتمال زیادی وجود دارد که مراسمی برای توسعه دهندگان برگزار شده و در آن اپل بخواهد این محصول را به صورت ضمنی معرفی کنند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *