هدست سه هزار دلاری AR/VR اپل بر اساس گزارش ها در حوالی آگوست تا سپتامبر  امسال  وارد تولید انبوه می شود

هدست سه هزار دلاری AR/VR اپل بر اساس گزارش ها در حوالی آگوست تا سپتامبر  امسال  وارد تولید انبوه می شود

بر اساس گزارش جدیدی از منبع معتبر دیجی تایمز هدست اپل در پاییز امسال وارد تولید انبوه می شود و قرار است که قبل از پایان امسال محصول نهایی آن به بازار نیز معرفی شود. دیجی تایمز امروز با شرح یک گزارش کامل آشکار ساخت که اپل به احتمال زیاد در ماه های آگوست تا سپتامبر امسال روند تولید انبوه هدست های خود را شروع می کند و قصد دارد تا پایان امسال این محصول را آماده فروش به مشتریان کند.

این در حالی است که مارک گورمن گزارشگر و کارشناس بلومبرگ در هفته گذشته، سال ۲۰۲۳ را زمان احتمالی برای آماده شدن این محصول می داند. او عقیده دارد که اپل در سال ۲۰۲۲ هدست ۳ هزار دلاری خود را به بازار عرضه می‌کند و در سال ۲۰۲۳ یک مدل مقرون به صرفه تر از آن را به بازار ارائه خواهد کرد.

در حال حاضر اپل بر روی دو هدست مختلف AR/VR کار می کند. اولین آنها مانند هدست های اوکولوس کوئست بر روی چشم بسته می‌شود که برای کاربران و مصارف حرفه‌ای طراحی شده و در رنج قیمتی بالاتر از ۳ هزار دلار قرار خواهد گرفت. محصول دوم بمانند اپل گلس کار می کند که به شکل عینک های معمولی ساخته خواهد شد. این شرکت قصد دارد که از این وسیله در مصارف واقعیت ترکیبی استفاده کند. گزارش های دیگر نیز پیش بینی می‌کنند که این هدست ها از چیپ های اپلیکیشن M1 Max به مانند آنچه که در مک بوک پرو های پیشرفته استفاده شده است بهره خواهند برد تا بتوانند کلیه فرآیند های واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی را در کسری از ثانیه انجام دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.