نیسان می‌گوید که برای ساخت اپل کار هنوز با اپل مذاکره نکرده داست

نیسان می‌گوید که برای ساخت اپل کار هنوز با اپل مذاکره نکرده داست

خودروسازی نیسان گزارشی را که ادعا می کرد که این شرکت برای تولید اپل کار با شرکت اپل در حال مذاکره بوده است را رد نمود.

گزارشات اخیر نشان می‌داد نیسان ممکن است جانشین شرکت هیوندای شود و به عنوان شرکت خودروسازی برای ساخت اپل کار قرار است با اپل همکاری کند.  ولی این شرکت در حال حاضر می‌گوید که هنوز مذاکره را با اپل در مورد شروع نکرده است. بر اساس گفته یکی از سخنگوهای این شرکت نیسان همیشه برای همکاری و مشارکت در جهت سرعت بخشیدن به ایجاد تحول در صنعت خودروسازی آغوش خود را باز نگه می‌دارد.

بر اساس گزارش رویتر نیسان گزارشی که شایعه کرده بود این شرکت با اپل وارد مذاکره شده است را رد نمود و بر اساس گزارش های موجود گفته می‌شود که این مذاکرات در حالت اولیه بوده و هنوز به طور رسمی انجام نشده اند.

اما در مورد مذاکره اپل و نیسان آنچه شایع است این است که ظاهراً نیسان از این ‌که بخواهد برای اپل فقط نقش مونتاژ کننده اتومبیل وسیله نقلیه این شرکت را ایفا کند چندان خشنود نیست و شاید این یکی از دلایلی بوده است که گفتگوهای اولیه را متوقف کرده است.

گفته می‌شود که نیسان قبلاً در سال ۲۰۱۵ از  خبر ساخت احتمالی وسیله نقلیه توسط اپل استقبال کرده بود.  مدیرعامل شرکت رنو کارلوس گوسن در آن زمان گفت که این اتفاق برای صنعت خودروسازی بسیار مفید خواهد بود به گفته آنها اگر اپل این کار را شروع کند به طور یقین خبر خوبی برای ما خواهد بود و این واقعیت که یک شرکت در خارج از حیطه صنعت خودروسازی بخواهد به تولید اتومبیل های برقی بپردازد بسیار خوشحال کننده است.

در چند ماه اخیر خبرهای ضد و نقیض زیادی در ارتباط با شرکت های احتمالی خودروسازی که قرار است با اپل در تولید اپل کار همکاری کنند مطرح شده است و به نظر می رسد که در چند ماه آینده خبر های بیشتری را در این مورد بشنویم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *