نمایشگر های مک بوک پرو های و آیپد های توسط سامسونگ تامین خواهد شد

نمایشگر های مک بوک پرو های و آیپد های توسط سامسونگ تامین خواهد شد

بر اساس اخرین گزارشات سامسونگ در حال آماده‌سازی یکی از کارخانجات خود برای تولید نمایشگرهای اولد بزرگتر می باشد که قرار است در مک بوک پرو ها و آیپد های ۲۰۲۲ به کار رود.

شایعات زیادی در ارتباط با استفاده اپل از نمایشگرهای اولد برای لاین کامپیوتر های مک‌بوک ‌پرو منتشر شده است. گزارش جدیدی ادعا می کند که سامسونگ تامین کننده اصلی این صفحه های نمایش خواهد بود. اپل قرار است که تا سال ۲۰۲۳ استفاده از نمایشگرهای اولد را جانشین نمایشگرهای رایج ال ای دی کند.
گزارشی که در روز سه شنبه توسط منبع خبری The Elec منتشر شده است می‌گوید که نسل جدید نمایشگر های اولد سامسونگ Gen 8.5 در صفحه های نمایش آیپد و سپس مک‌بوک پروهای با صفحه‌نمایش اولد به کار خواهد رفت. بر اساس این گزارش سامسونگ قصد دارد که ۶ میلیون پنل اولد را برای تبلت ها و کامپیوترهای ال تاپ تا انتهای ۲۰۲۱ تولید و ارسال کند.

البته ذکر این نکته نیز لازم است که شرکت سامسونگ تامین کننده جهانی اصلی نمایشگرهای اول برای صفحه های نمایش گوشی های موبایل نیز می باشد. این گزارش جزئیات جدیدی را در ارتباط با تجهیزات به کار رفته در تولید صفحه های نمایشگر اولد نیز آشکار می کند. بر این اساس سامسونگ از تجهیزات صنعتی ویژه‌ای  مانند tensioners و dry etchers استفاده خواهد کرد.

اولین وسیله ای که قرار است صفحه‌های نمایشگر اولد را دریافت کند بر اساس گزارشات آیپد ۱۰.۹ اینچی است که قرار است که در اوایل ۲۰۲۲ بازار ارائه شود.  برخی شایعات ادعا می‌کنند که اپل قصد دارد که آیپد پرو ها با صفحه نمایشگرهای اولد را تا اواخر ۲۰۲۱ معرفی نمایند. منبع خبری The Elec اطلاعات و ارتباطات موثقی را در ارتباط با جزئیات صنعتی چرخه تامین کنندگان محصولات اپل درست دارد، بنابراین می توان به صحت این گزارشات با اطمینان بیشتری تکیه کرد

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.