نمایشگر لونا ۵ آیپد را به صفحه ثانویه برای مک و کامپیوترهای ویندوزی تبدیل می‌کند

نمایشگر لونا ۵ آیپد را به صفحه ثانویه برای مک و کامپیوترهای ویندوزی تبدیل می‌کند

شرکت Astropad امروز اعلام نمود که نرم افزار جدیدی را برای لونا دیسپلی ترتیب داده است که شامل قابلیت حمایت برای کامپیوترهای pc با سیستم عامل ویندوز می باشد. نمایشگر لونا دیسپلی یک دانگل کوچک می باشد که به وسیله های آیپد و یا مک اجازه می دهد که به عنوان صفحه ثانویه برای یک ماشین مک اولیه مورد استفاده قرار گیرند.

این وسیله درست مانند Sidecar عمل می‌کند با این تفاوت که با هر دو وسیله های مک و آیپد قابلیت استفاده دارد و کاربرانی که از نمایشگر لونا استفاده می‌کنند و دارای نسخه‌ای از آن می‌باشند که از رابط USB-C  برخوردار است می‌توانند از این به روزرسانی نرم افزاری جدید استفاده کنند و میان وسیله های مک و pc  آن طور که می خواهند صفحه نمایش آن ها را به اشتراک بگذارند.

این بدان معناست که کاربران مک می توانند هم چنین آن را با کامپیوترهای pc استفاده کنند که در این مورد باید از یک آیپد ثانویه را به pc متصل نموده تا به عنوان صفحه نمایشگر ثانوی عمل کند. اپلیکیشن های مربوط به نمایشگر لونا با آخرین به روز رسانی نرم افزاری دارای قابلیت اجرایی برای کامپیوترهای pc و مک می باشند و این به‌روزرسانی جدید هم چنین از قابلیت تنظیمات با سرعت بیشتر در کامپیوترهای مک m۱ برخوردار است. در حقیقت در حقیقت با استفاده از نمایشگر لونا توان آیپد را به نمایشگر ثانویه در کامپیوتر مک و یا در کامپیوتر های pc سیستم عامل ویندوز با استفاده می کنند تبدیل کرد و از این طریق کاربر می تواند میزان بازدهی هر یک از این وسایل چند برابر کند همین طور با مدل های دیگر این نمایشگر می ‌توان آیپد و یا مک را عنوان صفحه اصلی برای مک مینی و یا مک پرو استفاده کرد.  نمایشگر لونا را در صورت تمایل کاربران می توانند از وبسایت شرکت آستروپد خریداری کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.