نمایشگر اکسترنال مقرون به صرفه اپل در دست ساخت است

نمایشگر اکسترنال مقرون به صرفه اپل در دست ساخت است

بر اساس گزارش های جدید ممکن است نمایشگر گران قیمت و حرفه ای Pro Display XDR اپل از یک مدل مقرون به صرفه نیز به بازار ارائه شود. بنابراین دیگر مشتریان لازم نیست که قیمت ۴۹۹۹ دلار بابت نمایشگر اکسترنال بپردازند.

در حال حاضر مشتریان برای آن که از نمایشگر های اکسترنال برای مک های خود بهره‌مند شوند باید یک قیمت سرسام آور را برای خرید نمایشگرهای Pro Display XDR بپردازند و یا اینکه از یک برند دیگر خریداری کنند. در یک گزارش جدید اپل قصد دارد که به عنوان یکی از طرح‌ های آینده خود یک گزینه ارزان قیمت برای نمایشگر های اکسترنال خود بسازد. مارک گورمن تحلیلگر بلومبرگ آن‌ طور که در خبر نامه می‌نویسد بسیار محتمل می‌داند که اپل در حال ساخت و توسعه یک نمایشگر  اکسترنال برای آخرین مک های خود می باشد.

در این مورد او عقیده دارد که اگر اپل نمایشگر اکسترنال با قیمت مقرون به صرفه بسازد از فروش بسیار بالایی برخوردار خواهد شد. چرا که بیشتر کاربران تمایل ندارند برای خرید نمایشگر اکسترنال پیشرفته اپل به نام Pro Display XDR مقادیر بسیار بالایی را بپردازند. او عقیده دارد که اپل می تواند با انجام تغییرات کوچکی در کیفیت برخی از قطعات و همینطور کوچکتر کردن اندازه نمایشگر مقدار بهای کار این محصول را کاهش دهد.

در این مورد باید گفت که پیش‌بینی یک نمایشگر اکسترنال ارزان تر توسط اپل چیزی نیست که به تازگی توسط گزارش ها به آن اشاره شده باشد،  یک گزارش دیگر از بلومبرگ در ماه ژانویه منتشر شد که ادعا می نمود چنین نمایشگرهای اکسترنالی در حال ساخت هستند و قرار است که یک گزینه ارزان قیمت از نمایشگرهای حرفه ای Pro Display XDR باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.